بین الملل

پیشخدمت مخصوص ترامپ به کرونا مبتلا شد

 ابتلای این عضو نزدیک به ترامپ، خطر آلوده شدن او و سایر مقامات ارشد دولت آمریکا به بیماری کووید-۱۹ را به دنبال دارد.

آرنا نیوز :: آزمایش کرونای یکی از اعضای ارتش آمریکا که به عنوان پیشخدمت مخصوص به دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور خدمت می‌کند، مثبت اعلام شده است.

به گزارش سرویس بین الملل آرنا ، ابتلای این عضو نزدیک به ترامپ، خطر آلوده شدن او و سایر مقامات ارشد دولت آمریکا به بیماری کووید-۱۹ را به دنبال دارد.

• به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام آرنانیوز بپیوندید …  ⇒

هوگان گیدلی، معاون سخنگوی مطبوعات کاخ سفید گفت: اخیراً توسط واحد پزشکی کاخ سفید به ما اطلاع داده شد که آزمایش کرونای یک عضو ارتش آمریکا که در محوطه کاخ سفید کار می‌کند و پیشخدمت مخصوص رئیس جمهور نیز است، مثبت بوده است.

این مقام تاکید کرد آزمایش دونالد ترامپ و معاونش مایک پنس که با این پیشخدمت در تماس بوده اند، در حال حاضر، منفی بوده است.

شبکه سی ان ان برای نخستین بار گزارش داد که یکی از اعضای نیروی دریایی ارتش آمریکا که به عنوان پیشخدمت مخصوص ترامپ در کاخ سفید کار می‌کند به کووید -۱۹ مبتلا شده است.

ترامپ پس از اطلاع از این موضوع اعلام کرد برای آزمایش روزانه کرونا آماده است. او گفت: من با این آقا تماس اندکی داشتم.

پیش خدمت مخصوص ترامپ، دومین شخص در کاخ سفید است که آزمایش کرونای او مثبت اعلام شده است. پیش از این یکی از کارمندان دفتر مایک پنس در ماه مارس به این بیماری مسری مبتلا شده بود.

ویروس کرونا تاکنون نزدیک به یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر را در آمریکا مبتلا کرده است که از این میان بیش از ۷۶ هزار و ۹۰۰ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری جان باخته اند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا