آرنا ورزشی

نامه رسمی AFC درباره تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا

در این نامه AFC به تمام اعضای خود اعلام کرده بعد از مذاکره با طرف ها درباره ازسرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 و AFC کاپ تصمیم گیری لازم خواهد شد

به گزارش آرنا ، یک رسانه اماراتی از نامه رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به اعضای خود درباره تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

نشریه «الاتحاد» امارات خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا رسما اعلام کرد بازی های ماه های می و ژوئن(اردیبهشت و خرداد) تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

در این نامه AFC به تمام اعضای خود اعلام کرده بعد از مذاکره با طرف ها درباره ازسرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 و AFC کاپ تصمیم گیری لازم خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه خود عنوان کرد: ما به عنوان یکی از سازمان های فوتبالی در دنیا تدابیر لازم برای مبارزه با ویروس کرونا را در نظر گرفته ایم. این تصمیم AFC نشان دهنده پایبندی ما به سلامت جان فوتبالیست ها و هواداران است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا از نزدیک تمام تحولات منطقه درباره ویروس کرونا را زیرنظر دارد. به همین خاطر پیش از بازی های ماه های مارچ و آپریل(اسفند، فروردین) را هم بعد از جلسات در دوحه و دبی با اعضای خود لغو کرد.

AFC با مشاوره اعضای خود درباره ازسرگیری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و AFC کاپ تصمیمات لازم را خواهد گرفت.
پیش از این تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام شده ولی زمان ازسرگیری مسابقات اعلام نشده است


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا