آرنا ورزشی

دین‌محمدی: مسابقات فوتبال پس از پایان کرونا باید ادامه پیدا کند

سیروس دین‌محمدی، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران اعتقاد دارد که مسابقات فوتبال باید پس از پایان ویروس کرونا ادامه پیدا کند

به گزارش آرنا ، سیروس دین‌محمدی، مربی تیم فوتبال نساجی مازندران اعتقاد دارد که مسابقات فوتبال باید پس از پایان ویروس کرونا ادامه پیدا کند.

سیروس دین‌محمدی درباره شیوع ویروس کرونا و بحث‌هایی که در رابطه با ادامه یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر می‌شود، اظهار داشت: ویروس کرونا ادامه پیدا نمی‌کند و بالاخره به پایان می‌رسد. پس از پایان این دوره، حتماً باید مسابقات ادامه پیدا کند.

وی افزود: در بلژیک تیم قهرمان را مشخص کردند که فیفا موضع گرفت و گفت به چه حقی تیم قهرمان را اعلام کردید. تیمی که در لیگ دسته اول یا پایین‌تر هزینه کرده و امید به صعود داشته است، چه گناهی دارد؟ در لیگ برتر نیز برخی تیم‌ها برای کسب سهمیه آسیا برنامه‌ریزی کرده‌اند، بنابراین منطقی نیست که تیمی را قهرمان اعلام کنند.

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد تمریناتی که برای بازیکنان در نظر گرفته‌اند، یادآور شد: اگر چه برای بازیکنان تمرینات مجازی در نظر گرفته‌ایم و به آنها فشاری وارد نمی‌شود، اما همین که در سیستم تیمی باشند، بهتر است.

دین‌محمدی درباره موضع اخیر پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس علیه یکدیگر گفت: من صحبت‌های آنها را دیدم. پیشکسوتان بزرگ‌ هستند و حرمت یکدیگر را باید حفظ کنند. مصاحبه علیه یکدیگر کاری ندارد و مهم این است که منطقی حرف بزنند.

وقتی فوتبالیست‌ها ببینند که پیشکسوتان به همدیگر حمله می‌کنند دیگر احترام نگه نمی‌دارند. همه تاریخ را می‌دانند، اما همیشه تاریخ صد درصد درست نیست و ممکن است ایراداتی داشته باشد و بستگی دارد چطور بیان شود.

کسانی که از شناسنامه باشگاه خود حرف می‌زنند باید اطلاعات زیادی داشته باشند. من شاید اطلاعاتم نسبت به باشگاهم کم باشد و پیشکسوتان قبل تر از من بهتر بدانند.

در پرسپولیس هم همین‌طور. من صحبت‌های حسین کلانی درباره تاریخچه شاهین را دیدم. واقعاً لذت بردم. امیدوارم پیشکسوتان احترام یکدیگر را حفظ کنند.
دین‌محمدی درباره نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت 6 که به‌عنوان پیتر چک ایران به دروازه‌بان اول نساجی مازندران تبدیل شد، گفت: در مقطعی که بهتاش به نساجی اضافه شد و مقابل پرسپولیس بازی کرد، من به کادر فنی اضافه نشده بودم.

همین که دوباره فوتبال در یک سریال پخش شد، برای مردم یک دلخوشی بود. به نظرم بهتاش دیر وارد فوتبال شد و اگر از رده‌های سنی پایین‌تر شروع می‌کرد، رشد بیشتری داشت. بهتاش با این قد باید در رشته بسکتبال هم تست بدهد و به نظرم بسکتبالیست می‌شد، بهتر بود. اگر می‌خواهد دروازه‌بان نساجی باشد، فعلاً باید پشت دروازه تمرین کند!


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا