آرنا ورزشی

عنایتی: جام را می‌توان پس گرفت ولی جان را نه

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال هم این روز‌ها در خانه خودش را در قرنطینه نگه داشته تا زنجیره انتقال کرونا را به سهم خودش قطع کرده باشد

آرنا نیوز :: رضا عنایتی، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال می‌گوید: «جام» را می‌توان دوباره به دست آورد ولی «جان»‌ی که از دست برود را دیگر نمی‌توان به دست آورد!

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال هم این روز‌ها در خانه خودش را در قرنطینه نگه داشته تا زنجیره انتقال کرونا را به سهم خودش قطع کرده باشد.

غلامرضا عنایتی صحبت کوتاهی با روزنامه خبرورزشی داشت و ابتدا درباره شرایط خودش گفت: «در خانه هستم و در حد امکان تمرینات آمادگی بدنی‌ام را انجام می‌دهم. سعی می‌کنم خیلی اخبار کرونا را پیگیری نکنم و با مثبت‌اندیشی دقیقه‌ها را می‌شمارم تا انسان بتواند واکسن و داروی مبارزه با این ویروس را پیدا کند.»

او به پیدا شدن داروی کرونا امید زیادی داشت و گفت: «انسان در طول تاریخ بر هر مشکلی پیروز شده و این بار هم کرونا را شکست می‌دهد. فقط این حریف کمی قدرتر و به قول کشتی‌گیر‌ها چغرتر از دیگر رقبایی است که انسان با آن‌ها سرشاخ شده است.»

عنایتی درباره ادامه یا قطع لیگ برتر و دیگر مسابقات فوتبالی در کشور نظر خاصی نداشت و فقط گفت: «من نه سیاستمدار هستم و نه سیاستگزار. من فقط می‌دانم این جام‌ها در فوتبال از صد سال پیش بوده و باز هم هستند. پس «جام» را می‌توان دوباره به دست آورد ولی «جان»‌ی که از دست برود را دیگر نمی‌توان به دست آورد! پس پیش از هر فکری برای جام این فصل، باید به فکر سلامتی انسان‌ها باشیم؛ از فوتبالیست‌ها گرفته تا عوامل تیم‌ها و دیگر دست‌اندرکاران دخیل در هر مسابقه.»


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا