آرنا ورزشی

حمایت هواداران پورتو از مهاجم ایرانی

دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بامداد چهارشنبه برگزار شد و تیم فوتبال پورتو پس از شکست یک بر صفر برابر آرسنال در وقت‌های قانونی، در ضربات پنالتی...

آرنا نیوز :: هواداران تیم فوتبال پورتو و کارشناسان از تصمیم سرمربی تیم فوتبال پورتو انتقاد کردند و معتقدند این بازیکن باید در ضربات پنالتی، مشارکت می‌کرد.

به گزارش آرنا ورزشی، دور برگشت از مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بامداد چهارشنبه برگزار شد و تیم فوتبال پورتو پس از شکست یک بر صفر برابر آرسنال در وقت‌های قانونی، در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

دیدار رفت این دو تیم به میزبانی پورتو با نتیجه یک بر صفر به سود پورتو به پایان رسیده بود.

این شکست درحالی برای پورتو رقم خورد که مهدی طارمی لژیونر ایرانی پورتو بازی را از روی نیمکت آغاز کرد و در دقیقه ۸۸ به‌جای «اوانیلسون» وارد زمین شد و مجموعاً با وقت‌های اضافه ۳۲ دقیقه بازی کرد.

نتیجه بازی در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود آرسنال به پایان رسید و مهدی طارمی پشت هیچ‌کدام از پنالتی‌های پورتو قرار نگرفت تا این مسئله مورد انتقاد هواداران تیم پورتو قرار بگیرد.

طارمی قرار بود پنالتی پنجم پورتو را بزند، اما فرصتی برای زدن ضربه پنجم به این تیم پرتغالی نرسید. به همین دلیل تصمیم کونسیسائو با انتقاد گسترده هواداران و کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

یک کارشناس فوتبال در این خصوص در شبکه‌های اجتماعی گفت: انتخاب طارمی به‌عنوان پنجمین بازیکن برای زدن ضربه اشتباه بود و بهترین بازیکن‌ها باید ضربات اول را بزنند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا