آرنا ورزشی

فرهاد مجیدی به فوتبال ایران برمی‌گردد؟

فرهاد مجیدی که پس از کسب قهرمانی بدون شکست با استقلال، توانست به‌عنوان سرمربی، راهی لیگ امارات شود، درنهایت پس از یک‌فصل‌ونیم امروز از این تیم جدا شد.

آرنا نیوز :: فرهاد مجیدی که پس از کسب قهرمانی بدون شکست با استقلال، توانست به‌عنوان سرمربی، راهی لیگ امارات شود، درنهایت پس از یک‌فصل‌ونیم امروز از این تیم جدا شد.

به گزارش آرنا ورزشی، اگرچه مجیدی در امارات شروعی خیره‌کننده داشت، اما در ادامه، اوضاع به کام او خوب پیش نرفت تا درنهایت در توافقی دوطرفه، همکاری اولین سرمربی لژیونر ایرانی با باشگاه اماراتی به پایان برسد.

محبوبیت مجیدی در امارات به سال‌های دور و دوران بازیگری‌اش‌ در فوتبال این کشور باز می‌گردد و او توانسته این محبوبیت را تا به امروز در امارات حفظ کند؛ اتفاقی که باعث می‌شود تا جایگاه مجیدی حتی با کسب نتایج اخیر هم متزلزل نباشد. مدیر برنامه‌های سرمربی سابق استقلال در این خصوص تاکید کرد: «فرهاد نه تنها برنامه‌ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد، بلکه احتمالا به‌زودی با تیم جدیدش قرارداد امضا خواهد کرد».

این می‌تواند بمب خبری جدید در فوتبال ایران و امارات باشد و باید به‌زودی شاهد یک انتقال هیجان‌انگیز در نیمکت یکی از تیم‌های اماراتی باشیم، مسئله‌ای که مدیر برنامه‌های مجیدی هم از آن خبر می‌دهد: «صحبت‌های مقدماتی انجام شده و فکر می‌کنم در روزهای آینده فرهاد مجیدی با تیم جدیدی در لیگ امارات قرارداد امضا خواهد کرد. شرایط برای همکاری او در فوتبال امارات فراهم است و آنچه به‌طور قطع می‌توانم بگویم این است که مجیدی فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به ایران ندارد».


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا