آرنا ورزشی

فکری سرمربیگری‌اش در استقلال را تایید کرد| تاوان رفاقت را دادم!

گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال استقلال تاکید کرد در نشستی که عصر چهارشنبه با اعضای هیات مدیره خواهد داشت تکلیف حضورش در این تیم به طور قطعی مشخص خواهد شد.

به گزارش ورزشی آرنا ، گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال استقلال تاکید کرد در نشستی که عصر چهارشنبه با اعضای هیات مدیره خواهد داشت تکلیف حضورش در این تیم به طور قطعی مشخص خواهد شد.

محمود فکری پس از حضور در باشگاه استقلال گفت: مذاکراتی را با مسئولان باشگاه استقلال داشتیم. عصر امروز جلسه دیگری با اعضای هیات مدیره خواهیم داشت. هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم اما امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.

وی در مورد شکایت باشگاه نساجی مازندران گفت: با توجه به بند قراردادی که من با باشگاه نساجی داشتم مسئولان این تیم می‌توانند از من شکایت کنند. من به خاطر رفاقتی که با مسئولان نساجی داشتم اشتباه کردم و قرارداد را نخواندم و الان هم باید تاوان این رفاقت را هم بدهم.

فکری خاطرنشان کرد: به مسئولان باشگاه استقلال هم اعلام کردم اگر در این شکایت محکوم شوم باید این مبلغ را خودم پرداخت کنم.

وی در مورد خسارتی که باید به تیم نساجی پرداخت کند گفت: قرارداد من کمتر از یک میلیارد تومان بوده و باید پنج برابر آن را به تیم نساجی پرداخت کنم.

محمود فکری در پایان این گفتگو تاکید کرد که حضورش در استقلال تقریباً قطعی شده و در نشست با اعضای هیات مدیره این موضوع به طور رسمی اعلام خواهد شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا