آرنا ورزشی

پیشنهادهای جالب برای برگزاری بازی‌های لیگ

آرنا نیوز :: پیشنهادهای جالب و شاید هم عجیبی برای ادامه ی برگزاری بازی های لیگ برتر مطرح می شود! شیوع ویروس کرونا در ایران موجب شده تا برگزاری ادامه ی بازی های لیگ برتر در هاله ای از ابهام باشد.

در تازه ترین پیشنهاد شیعی ، مدیر عامل سابق باشگاه پیکان به سازمان لیگ گفته جدول بازی های لیگ نوزدهم را به لیگ بیستم انتقال دهد و تکیف چهره تیم قهرمان و هم چنین تیم های سقوط کننده بعد از 51 هفته مشخص شود؛ به این خاطر که در فصل جاری تیم ها 21 بازی انجام داده اند و در فصل آینده نیز بازی ها در 30 هفته برگزار خواهد شد. با این پیشنهاد جدول نتایج در این فصل از بازی ها پاک نخواهد شد اما نتایج بازی های فصل آینده نقش اصلی را در سرنوشت تیم ها ایفا خواهد کرد و نتایج این فصل هم به قوت خود در جدول باقی می ماند بی آنکه در این برهه از زمان تعیین کننده باشد.

چند تیم لیگ برتری هم به سازمان لیگ پیشنهاد داده اند ادامه بازی های لیگ برتر را به صورت متمرکز در چند شهر گرم کشور از جمله اهواز – کیش – بوشهر و … برگزار کنند. به این خاطر که ویروس کرونا در شرایط آب و هوایی گرم شانس کمی برای فعالیت و هم چنین انتقال دارد. جالب اینکه شاید کنفدراسیون فوتبال آسیا هم تصمیم بگیرد با توجه به کمبود وقت ادامه بازی های لیگ قهرمانان را به صورت متمرکز و در چند کشور برگزار کند. پیش تر این طور مطرح شده بود که بازی های گروه یک و دو در یک کشور و بازی های گروه سه و چهار در یک کشور دیگر برگزار خواهد شد و دو کشور مطرح شده برای برگزاری بازی ها کویت و بحرین بودند.

سهیل مهدی – رییس کمیته مسابقات دیروز گفته بود احتمال نیمه تمام ماندن بازی ها بسیار کم است و به طور حتم بازی ها تا پایان ادامه خواهد یافت. پیش بینی ها بر این است که تیم ها از اواسط اردیبهشت ماه مجوز تمرین بگیرند و خرداد ماه بازی کنند. سازمان لیگ تا اکنون واکنشی به این پیشنهادات نشان نداده است؛ هر چند احتمال دارد در ادامه بازی ها بدون حضور تماشاگر برگزار شود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا