آرنا ورزشی

یحیی یک قدم تا نیمکت پرسپولیس

تنها یک روز بعد از مشخص شدن جدایی قطعی گابریل کالدرون از پرسپولیس به نظر می رسد کاپیتان سابق این تیم در یک قدمی بازگشت به نیمکت تیم محبوبش قرار دارد.
محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز اعلام کرد که تا فردا(دوشنبه) سرنوشت سرمربی آینده این تیم مشخص خواهد شد و با توجه به اخباری از این باشگاه به گوش می رسد یحیی گل محمدی گزینه اصلی پرسپولیسی ها یک قدم تا رسیدن به نیمکت این تیم فاصله دارد.
دیشب جلسه مهمی در باشگاه برگزار شد که ادامه آن به امروز کشیده شده است. از شب گذشته یحیی گل محمدی و مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره و برگزاری جلسه هستند تا شرایط برای حضور او در پرسپولیس محیا شود اما بزرگترین مانع کماکان قرارداد گل محمدی و شهرخودرو است . گفته می شود مالک شهرخودرو مبلغ قابل توجهی را برای آزادکردن سرمربی این تیم درخواست کرده است اما مدیران پرسپولیس به او قول مساعد داده اند تا نظرش را جلب کنند.
با این وجود جلسه شب گذشته که تا نیمه های شب ادامه داشت امروز و از ساعت 14 با حضور مسئولان باشگاه و گل محمدی آغاز شده است و بعید نیست که امروز یا نهایتا فردا یحیی به عنوان جانشین گابریل کالدرون معرفی شود. البته که پرسپولیسی ها در تلاش هستند که بتوانند رضایت فرهاد حمیدوای مالک باشگاه شهرخودرو را امروز بگیرند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا