×

منوی اصلی

.....

true
true

سرخط اخبار

true
    امروز  شنبه - ۵ بهمن - ۱۳۹۸  
false
true
یحیی یک قدم تا نیمکت پرسپولیس

تنها یک روز بعد از مشخص شدن جدایی قطعی گابریل کالدرون از پرسپولیس به نظر می رسد کاپیتان سابق این تیم در یک قدمی بازگشت به نیمکت تیم محبوبش قرار دارد.
محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز اعلام کرد که تا فردا(دوشنبه) سرنوشت سرمربی آینده این تیم مشخص خواهد شد و با توجه به اخباری از این باشگاه به گوش می رسد یحیی گل محمدی گزینه اصلی پرسپولیسی ها یک قدم تا رسیدن به نیمکت این تیم فاصله دارد.
دیشب جلسه مهمی در باشگاه برگزار شد که ادامه آن به امروز کشیده شده است. از شب گذشته یحیی گل محمدی و مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال مذاکره و برگزاری جلسه هستند تا شرایط برای حضور او در پرسپولیس محیا شود اما بزرگترین مانع کماکان قرارداد گل محمدی و شهرخودرو است . گفته می شود مالک شهرخودرو مبلغ قابل توجهی را برای آزادکردن سرمربی این تیم درخواست کرده است اما مدیران پرسپولیس به او قول مساعد داده اند تا نظرش را جلب کنند.
با این وجود جلسه شب گذشته که تا نیمه های شب ادامه داشت امروز و از ساعت ۱۴ با حضور مسئولان باشگاه و گل محمدی آغاز شده است و بعید نیست که امروز یا نهایتا فردا یحیی به عنوان جانشین گابریل کالدرون معرفی شود. البته که پرسپولیسی ها در تلاش هستند که بتوانند رضایت فرهاد حمیدوای مالک باشگاه شهرخودرو را امروز بگیرند.

false
false
false
true

دیدگاه بگذارید


true