آرنا ورزشی

پاتوسی در راه ایران| قرمز، آبی یا طلایی؟!

در چند روز گذشته برخی خبرها حاکی از آن بود که احتمال حضور پاتوسی در استقلال و پرسپولیس قوت گرفته است و حتی خبر آمد که توافقات اولیه برای انتقال او به استقلال یا پرسپولیس، حاصل شده بود.
شاید برایتان جالب باشید که بدانید ستاره فصل گذشته استقلال تا آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس پیش رفت اما در آخرین لحظات این انتقال نهایی نشد.
ماجرا از این قرار بود که مسئولان پرسپولیس با آیاندا پاتوسی ستاره فصل گذشته استقلال که اکنون در بنی یاس توپ می زند وارد مذاکره شدند. با توجه به شرایط مالی نامناسب باشگاه پرسپولیس، یکی از هواداران متمول این تیم در امارات قبول کرد که مبلغ لازم برای خرید این بازیکن را به صورت قرضی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار دهد و حتی پاتوسی هم اعلام کرد که مبلغ رضایتنامه اش برای جدایی از بنی یاس را شخصا به باشگاه پرداخت خواهد کرد!
گفته می شود که پاتوسی جواب مثبت داده و حتی با پافشاری مسئولان پرسپولیس، حتی قرارداد مربوطه هم تنظیم شد و قرار بوده نماینده باشگاه پرسپولیس به همراه مدیر برنامه های پاتوسی به امارات سفر کرده و قرارداد را نهایی کنند اما در دقیقه 90 و پس از تماس هایی که با محمدحسن انصاری فرد گرفته می شود، مدیرعامل پرسپولیس از این انتقال پشیمان می شود و قید جذب این بازیکن را می زند.
آیاندا پاتوسی مهره تاثیرگذار و ستاره فصل گذشته استقلال بود که هواداران آبی پس از جدایی این بازیکن از استقلال، هنوز از مدیران وقت دلخور هستند. در روزهایی که قرار بود فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شود او هم به واسطه چند هفته ای که با پاتوسی در استقلال کار کرده بود از مدیران باشگاه استقلال خواسته بود تا به دنبال جذب دوباره پاتوسی بروند.
در همین حال امروز خبر آمد که فولاد مبارکه سپاهان هم برای جذب پاتوسی اقدام کرده است و ظاهرا باشگاه سپاهان هم به دنبال این است تا پاتوسی بازیکن بن‌ یاس امارات را به خدمت بگیرد. پاتوسی نیم فصل خوبی را در بنی یاس امارات نداشت و به این خاطر به دنبال بازگشت دوباره به فوتبال ایران است. البته پاتوسی در بنی یاس از نظر بدنی آماده نشان نداد و کمی هم اضافه وزن دارد و شاید به همین دلیل است که بنی یاس هم حاضر شده او را آزاد کند. البته قرارداد پاتوسی، پیچیدگی های خاص خودش را دارد و باید دید باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی، او را به صورت قرضی به تیم جدیدش می دهد یا اینکه او را آزاد می کند. بر اساس آخرین شنیده ها، باشگاه سپاهان قصد دارد به زودی انتقال پاتوسی را نهایی کند تا دیگر مدعیان لیگ خواهان جذب وی نشوند.
باید دید این انتقال نهایی می شود یا اینکه صرفا یک گمانه زنی رسانه ای بوده است.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا