سیاست

سرلشکر باقری: ۹۸ سال خاصی بود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: این سال چه از جهت حوادث طبیعی در کشور و چه از جهت ماموریت هایی که به اقتضای زمان پیش آمد برای ناجا سال خاصی بود

به گزارش آرنا ، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سال ۹۸ را سالی خاص برای کشور توصیف کرد.

سرلشکر پاسدار محمد باقری در بیست و چهارمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای نیروی انتظامی که به شکل ویدئو کنفرانس در سراسر کشور برگزار شد، گفت: این جلسه که به شکل ویدئوکنفرانس برگزار شده فرصتی است تا نکاتی را بیان کرده و با هم به اشتراک بگذاریم، اما قبل از آن لازم می‌دانم که از تلاش های تمام عزیزانم در ناجا قدردانی کنم.

وی با بیان این که نیروی انتظامی سال به سال پرتلاش تر است، گفت: سال ۹۸ سال خاصی بود؛ هم برای کشور و هم برای نیروی انتظامی.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: این سال چه از جهت حوادث طبیعی در کشور و چه از جهت ماموریت هایی که به اقتضای زمان پیش آمد برای ناجا سال خاصی بود.

حوادث غیر مترقبه و شیوع کرونا از جمله این موارد بود که در تمام آنها ناجا نشان داد که آمادگی لازم را برای انجام ماموریت ها چه در برنامه های از پیش تعیین شده و چه در ماموریت های غیر مترقبه دارد. چه کسی فکرش را می کرد که سال ۹۸ با آن سیل آغاز شده و در اواخر سال نیز ویروس کرونا شیوع پیدا کند، اما ناجا توانست بیش از بسیاری از ارکان ها با حضور به موقع درصحنه بهترین ماموریت ها را انجام دهد.

باقری با بیان این که نیروی انتظامی در اجرای مسئولیت هایش سربلند عمل کرد، گفت: حوادث و مشکلات و کاستی ها نمی تواند در برابر یک سازمان جهادی مانع یا کندی ایجاد کند. بلکه سبب بروز ابتکارات و پیشرفت در اجرای ماموریت ها می شود که همین نشست با بیش از هزار و ۲۰۰ فرمانده و بیش از ۱۰۰ نقطه از جمله این ابتکارات است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که کمتر ارگان و مجموعه ای را می توان در کشور یافت که در تمامی بخش ها و نقاط حضور داشته باشند، گفت: ناجا از نقطه صفر مرزی با هوشیاری و آمادگی در برابر اشرار و قاچاقچیان ایستادگی کرده و در شهرها، خیابان ها، جاده ها و سراسر کشور و حتی روستاها نیز حضور داشته و امنیت را تامین می کند.

به گفته باقری نیروی انتظامی در سال ۹۸ علاوه بر ماموریت های جاری ماموریت های مهمی را بر عهده گرفته است.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا