فرهنگ و هنر

«عصرجدید» دوباره کلید خورد

تولید دوباره «عصر جدید» از امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت با ضبط یک قسمت در هر روز از سر گرفته می‌شود و قرار است از عید فطر به پخش برسد

  به گزارش سرویس فرهنگ و هنر آرنا ، احسان علیخانی شب گذشته شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در لایو اینستاگرام خود در گفتگویی با علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت، از شرایط جدید ضبط ادامه فصل دوم برنامه «عصر جدید» خبر داد که مرحله مقدماتی آن نوروز ۹۹ از شبکه سه پخش شد.

قسمت‌های ابتدایی این مسابقه استعدادیابی در بهمن ماه ضبط شده بود و به دلیل کرونا چند قسمت بدون تماشاگر ضبط و باقی آن متوقف شد.

علیخانی در این گفتگو که به صورت پخش زنده انجام شد خبر داد که از امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ضبط فصل دوم «عصر جدید» را آغاز خواهد کرد.

وی اعلام کرد که قرار است ضبط فصل جدید را بدون تماشاگر شروع کند و در هر روز یک قسمت ضبط خواهد شد.

علیخانی در این گفتگو خطاب به وهاب‌زاده به شرایطی که سال گذشته ساخت عصر جدید را متوقف کرد، به تعطیلی برنامه اشاره کرد و گفت: من سال گذشته گفتگویی با آقای وهاب‌زاده داشتم و دقایقی که گذشت احساس خطر کردم و فهمیدم ماجرا جدی است و اگر صحبت‌های من و وهاب‌زاده نبود ممکن بود من هم ساخت برنامه را مثل خیلی‌های دیگر ادامه می‌دادم. اما من بعد از صحبت با او و هماهنگی با شبکه، ضبط را متوقف کردم.

وی اضافه کرد: البته ما وحشتناک مشکل پیدا کردیم چون سه ماه کار تعطیل شد و همه برنامه‌ریزی‌ها به هم ریخت‌.

مجری «عصر جدید» با اشاره به اینکه در حال حاضر برنامه بدون تماشاگر ضبط می‌شود عنوان کرد: من نامه ای به ستاد مبارزه با کرونا زدیم و منتظریم ببینیم جواب ستاد چیست و از چه زمانی می‌توان برنامه را با تماشاگر ضبط کرد.

علیخانی در ادامه با نمکی وزیر بهداشت درباره وضعیت ویروس کرونا در کشور، شرایط، تلاش‌های پزشکی و کادر درمان گفتگو کرد و درباره پروتکل‌ها برای ضبط برنامه با حفض فاصله اجتماعی پرسید.

نمکی نیز عنوان کرد: در حال حاضر برخی از مساجد در شهرهایی که وضعیت سفید است باز شده است و نماز جمعه در برخی شهرها برگزار می‌شود.

وزیر بهداشت با اشاره به برنامه‌ریزی برای صحن‌ها و ورزشگاه‌ها تصریح کرد: درباره برنامه‌هایی مثل دورهمی در تلویزیون هم پروتکل‌ها را تنظیم می‌کنیم.

سپس علیخانی در پایان این گفتگو اعلام کرد که ضبط برنامه با رعایت پروتکل بهداشتی صورت گرفته و لوکیشن با همکاری شهرداری، سازمان آتش نشانی و مرکز بهداشت صدا و سیما ضدعفونی شده و قرار است از عید فطر هم پخش برنامه شروع شود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا