حوادث
موضوعات داغ

قتل خانوادگی در کرمانشاه | خون به پا شد

حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه شب گذشته به‌دنبال وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر کرمانشاه، تیمی از ماموران به‌سرعت در محل حاضر شدند.

به گزارش سرویس حوادث آرنا، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: داماد یک خانواده در کرمانشاه به‌دنبال اختلافات خانوادگی همسر، مادر همسر و برادر همسرش را به قتل رساند.

سرهنگ محمدرضا یاری افزود: حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه به‌دنبال وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر کرمانشاه، تیمی از ماموران به‌سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد داماد یک خانواده در پی اختلافات خانوادگی به درِ منزل خانواده همسرش مراجعه و با یک قبضه اسلحه اقدام به تیراندازی به‌سمت خانواده همسرش می‌کند.

یاری تصریح کرد: بر اثر این تیراندازی متاسفانه همسر، مادر همسر و برادر همسر فرد مهاجم جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به متواری‌شدن عامل قتل سه عضو این خانواده، از تلاش برای دستگیری این فرد خبر داد.

وی در پایان با بیان این‌که ماموران انتظامی شهرستان به‌صورت جدی درحال تلاش برای شناسایی مخفیگاه قاتل متواری هستند، گفت: نتایج تحقیقات تکمیلی و انگیزه فرد مهاجم برای رقم‌زدن این حادثه تلخ متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا