بین الملل

شایعه جدید از “اون” منتشر شد!

روزنامه دیلی میل در گزارش جدید خود از قول یکی از مقامات سابق فراری کره شمالی آورده است: کیم جونگ اون احتمالا در آزمایش موشکی زخمی شده است

به گزارش آرنا ، به دنبال غیبت نسبتا طولانی مدت “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی از انظار عمومی؛ رسانه های غربی شایعات مختلفی درباره وی منتشر کرده اند که تازه ترین مورد آن زخمی شدن کیم در جریان آزمایش موشکی است.

روزنامه دیلی میل در گزارش جدید خود از قول یکی از مقامات سابق فراری کره شمالی آورده است: کیم جونگ اون احتمالا در آزمایش موشکی زخمی شده است.

این در شرایطی است که هیچ یک از رسانه های گروهی خارجی و غربی که چنین شایعاتی را به طور روزمره و بعضا به صورت لحظه ای درباره رهبر کره شمالی منتشر می کنند، دلیل و مدرک خاصی ارایه نمی کنند و همه گزارش ها بر پایه احتمالات است.

از روز ۱۵ آوریل که کیم جونگ اون رهبر ۳۶ ساله کره شمالی در انظار عمومی ظاهر نشده، بازار شایعات پیرامون این غیبت طولانی مدت داغ شده است.

روزنامه دیلی میل گزارش خود را ظاهرا بر اساس خبر نشریه “دونگبا ایلبو” کره جنوبی منتشر کرده است این گزارش مطلبی از “لی جیونگ هو” از مقام های سابق حزب حاکم کار کره شمالی که به آمریکا پناهنده شده منتشر کرده است.

او نوشته که کیم در آزمایش موشکی روز ۱۴ آوریل حضور داشت و نشان می دهد که صحت و سلامت کافی داشته است اما از آن زمان در ملاء عام ظاهر نشده است که شاید علتش زخمی شدن در آزمایش موشکی باشد.

تصاویری درباره آن آزمایش منتشر نشده است و در گزارش این فرد آمده که شاید حادثه ای درپی ریزش لاشه های موشکی یا آتش سوزی رخ داده باشد.

 


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا