آرنا ورزشی
موضوعات داغ

زمان برگزاری دربی بزرگ پایتخت مشخص شد

تصمیم به برگزاری دربی پایتخت در تاریخ قبلی و یا موکول‌شدن آن به سال جدید، موضوعی بود که طی روزهای اخیر به سوژه اصلی و مورد بحث رسانه‌ها تبدیل شده بود.

به گزارش آرنا ورزشی، در روزهای گذشته شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر این‌که سازمان لیگ قصد دارد تا این دیدار را به‌دلیل برخی مسائل، در سال آینده برگزار کند.

اصلی‌ترین عامل مطرح‌شدن این شایعه، برگزاری دربی 24 ساعت پس از آخرین چهارشنبه سال بود که گفته می‌شد مشکلاتی را برای شورای تأمین ایجاد می‌کند.

حتی روز گذشته نیز سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ نیز با شک و تردید درخصوص احتمال لغو شهرآورد پایتخت صحبت کرد و با قطعیت از برگزاری این مسابقه حساس و مهم در زمان قبلی حرفی نزد.

در زمان برگزاری دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان بود که شایعه لغو دربی و برگزاری آن در سال جدید به‌صورت جدی در رسانه‌ها مطرح شد و حتی مهدی هاشمی‌نسب، مربی آبی‌های پایتخت نیز در پایان دیدار دیروز تیمش ابراز امیدواری کرد که این مسابقه لغو نشود.

حالا نیز خبر رسیده که برخلاف شایعات اخیر، زمان دربی تغییر نمی‌کند. صبح امروز و در جلسه شورای تأمین استان تهران برای برگزاری دربی پایتخت، مقرر شد تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در همان تاریخ قبلی اعلام‌شده به‌مصاف هم بروند.

بدین ترتیب یک‌صدوسومین دربی پایتخت بین استقلال و پرسپولیس ساعت 20 چهارشنبه 23 اسفندماه در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا