آرنا ورزشی

فکری: بازی مقابل تراکتور آسان نخواهد بود

فکری گفت:بازی برابر تراکتور بسیار سخت است، اما تیم ما از بازیکنان خوبی برخوردار خواهد بود.

به گزارش ورزشی آرنا ، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار با تیم تراکتور تبریز گفت: بازی فردا سخت و تراکتور تیم قوی است. از زمانی که مسعود شجاعی هدایت این تیم را عهده دار شده نتایج خوبی را کسب کرده‌اند و می‌توان گفت از ۷ بازی،۱۴ امتیاز گرفتند و شرایط خوبی در جدول دارند.

او ادامه داد: تراکتور بازیکنان خوبی دارد و با توجه به اینکه این بازی در تبریز است کار برای تیم ما سخت می‌شود، ولی بازیکنان ما هم شرایط خوبی از لحاظ روحی و جسمی دارند و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

فکری افزود: امیدوارم فردا بازی خوبی را ارائه دهیم و سه امتیاز بازی را بدست آوریم.

سرمربی آبی پوشان پایتخت درباره اینکه قبل دربی شیخ دیاباته بازیکن ۹۰ دقیقه‌ای شناخته می‌شد، اما اکنون برخی می‌گویند این بازیکن زیر ۹۰ دقیقه باید بازی کند گفت: شیخ یکی از بازیکنان خوب و حرفه‌ای ماست و پارسال آقای گل شده است. به عنوان سرمربی تیم با توجه به فضایی که بوجود آمده باید هزینه‌هایی را بابت اینکه شیخ هنوز آماده نیست بدهم. در دربی شیخ را در نیمه دوم به بازی آوردم و باید او را در شرایط بازی قرار دهم. دیاباته در بازی‌های لیگ و آسیایی به ما کمک کند. به شیخ اعتقاد دارم و امیدوارم او خیلی زود به مرز آمادگی برسد.

فکری درباره اینکه خلیل‌زاده با یک مربی قدیمی استقلال مذاکره داشته است گفت: خطاب به هواداران اعلام می‌کنم و به آن‌ها می‌خواهم بگویم خیلی با هوش باشند، چون خیلی افراد به دنبال این هستند تا تیم را بر هم زنند و اختلاف بیاندازند و از این آب گل آلود ماهی بگیرند، می‌خواهم این اجازه را به بد خواهان استقلال ندهید. هیچ اختلافی بین من و اعضای هیئت مدیره نیست. ما از شروع فصل بدهی‌های زیادی داشتیم که با تلاش مدیران بسیاری از مشکلات ما حل شد. با خلیل‌زاده چند روز یک بار تلفنی صحبت می‌کنم. فضایی هست که برای ما بوجود می‌آورند. به هر حال اگر نتایج بد رقم بخورد بحث تغییر پیش میاد، اما اکنون وضعیت تیم خوب است. هواداران اجازه ندهند استقلال جایگاهش با این فضا‌ها پایین کشیده شود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا