آرنا ورزشی

فکری: هدفمان این است که از صدر جدول فاصله نگیریم

محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در رابطه با مسائل مختلف صحبت‌هایی را بیان کرد.

به گزارش ورزشی آرنا، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در رابطه با صدرنشینی آبی ها در رقابت های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: از همه بازیکنان بابت زحماتی که کشیده اند تشکر می کنم، یک سری مشکلات و کاستی‌هایی وجود دارند که از سال های قبل هم بوده است.

او ادامه داد: خوشحالم که در هفته ششم به صدر رسیدیم، ولی با این جایگاه در حال حاضر به ما چیزی نمی‌دهند و مهم این است که فاصله ما با صدر جدول زیاد نشود.

فکری افزود: یکی از برنامه‌های ما همین موضوع بوده است که از نظر امتیازی فاصله زیادی با صدر جدول نداشته باشیم. بازیکنان تلاش کردند و اتفاق خوبی رقم خورد. امیدوارم در زمانی که داریم، بتوانیم کار‌های عقب افتاده را انجام بدهیم

سرمربی استقلال گفت: بیشتر برنامه ما ساختارسازی و شخصیت سازی است که باید در استقلال اتفاق بیفتد. بازیکنان باید بیشتر به ما کمک کنند و خودشان بخواهند این زمان را کم کنیم و بتوانیم هم بازی‌های بهتری را به نمایش بگذاریم و هم نتایج خوبی کسب کنیم.

او در مورد صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: با توجه به فضایی که فعلا در فوتبال ایران است، خیلی سخت است که تیم‌های ایرانی بتوانند به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند و به مقام قهرمانی برسند.

فکری ادامه داد: اگر بگوییم حریفان تیم‌های ایرانی تا دندان مسلح هستند، خیلی کم گفته ایم. بودجه یک بازیکنان آن‌ها به اندازه بودجه کل یک باشگاه کشور ما است. امکاناتی که آن ها دارند نیز جای خودش را دارد. بازیکنان ایرانی با توجه به استعداد و غیرتی که دارند، این کم و کاستی‌ها را جبران می‌کنند. امیدوارم که تیم‌های ایرانی از جمله استقلال بتوانند به قهرمانی برسند و ما هم ستاره سوم را کسب کنیم.

او در خصوص برنامه های خود تا پایان لیگ بیان کرد: مهم‌ترین و سخت‌ترین کار ما ساختارسازی است. در طول ۵_ ۶ سال و یا حتی بیشتر جایگاه‌ها در تیم عوض شده است. تمام تلاش ما این است که مشکلاتی که در تیم رخ داده است را رفع کنیم و ساختار و شخصیت سازی را به وجود بیاوریم. زمانی که این اتفاق بیفتد، می‌توانیم خیلی راحت از قهرمانی صحبت کنیم.

فکری خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق رخ ندهد، چه من سرمربی استقلال باشم و چه هر فرد دیگری، به مشکل می‌خوریم. اسم فوتبال ما حرفه‌ای است، ولی تا فوتبال حرفه‌ای خیلی فاصله داریم. امیدوارم تلاش کنیم و از خودگذشتگی بیشتری داشته باشیم تا به استاندارد‌های لازم نزدیک شویم و از قهرمانی صحبت کنیم.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا