آرنا ورزشی

زنیت برای آزمون ۴۰ میلیون یورو می‌خواهد

آرنا نیوز :: اگر زنیت مبلغ ۲۵ میلیون را قبول کند، ناپولی همین فردا سردار را به خدمت می‌گیرد، اما گویا زنیتی‌ها برای آزمون ۴۰ میلیون می‌خواهند.

اگرچه ویروس کرونا فوتبال تمام دنیا را فلج کرده، اما شایعات نقل و انتقالات متوقف نشده است. این روز‌ها خبری در مورد انتقال ۲۵ میلیون یورویی سردار آزمون به ناپولی منتشر شده و سایت اسپورت روسیه احتمال این انتقال را بررسی کرده است.

در مجموع آزمون بازیکنی است که خواهان زیادی دارد. او در جوانی در مدرسه فوتبال مشهوری نبوده است، اما به خاطر توانایی‌های ذاتی‌اش تبدیل به بازیکنی بزرگ شده و خوش‌شانس بود که زیر دست قربان بردیف رشد پیدا کرد. آزمون به لطف مربی وقت روبین کازان این روز‌ها مشتریان زیادی در اروپا دارد.

در ایتالیا چند تیم عملکرد او را زیر نظر دارند. البته می‌توان متصور بود که قیمت این بازیکن به خاطر بحران حاکم بر فوتبال تغییر کند. با این حال ناپولی، لاتزیو، اینتر و میلان از نظر مالی دچار مشکل نخواهند شد.

اگر زنیت مبلغ ۲۵ میلیون را قبول کند، ناپولی همین فردا سردار را به خدمت می‌گیرد، اما گویا زنیتی‌ها برای آزمون ۴۰ میلیون می‌خواهند. ناپولی نیاز به یک مهاجم دیگر دارد. آن‌ها برای تمدید قرارداد میلیک به مشکل خورده‌اند. او از اتلتیکومادرید و دو باشگاه انگلیسی پیشنهاد دارد و با رفتنش جا برای آزمون باز می‌شود. با این حال شاید سردار نخواهد زنیت را ترک کند چراکه حضور این تیم در لیگ قهرمانان تضمین شده است و یک فصل دیگر ماندن در زنیت برای آزمون منطقی به نظر می‌رسد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا