آرنا ورزشیبرگزیده ها

پشت پرده استعفای زودهنگام فتح‌الله‌زاده لو رفت

در خصوص استعفای فتح الله زاده می‌توان گفت که از قبل هماهنگی‌های لازم برای وقوع این اتفاق رخ داده بود و او فقط باید کناره‌گیری خودش را رسانه‌ای می‌کرد که کرد.
علی فتح‌الله زاده عصر شنبه از سمت سرپرستی مدیرعامل باشگاه استقلال استعفا داد و همان‌طور که کاملاً مشخص بود، خیلی زود هم با خواسته او موافقت شد. درواقع می‌توان این‌طور گفت که از قبل هماهنگی‌های لازم برای وقوع این اتفاق رخ داده بود و فتح‌ا… زاده فقط باید کناره‌گیری خودش را رسانه‌ای می‌کرد که کرد. البته در همین رابطه خبر مهمی شنیدیم که به نوعی حکم پشت پرده استعفای حاجی را داشت.
مدیرعامل نمی‌شوی
حکم فتح‌الله زاده به گونه‌ای صادر شده بود که مدیرعامل باشگاه استقلال نبود! در واقع برایش حکم سرپرستی مدیر‌عاملی را زده بودند و این‌طور که از گوشه و کنار خبر می‌رسد، طی روز‌های گذشته به اطلاع باشگاه استقلال رسانده بودند بنابر دلایلی او مدیرعامل استقلال نخواهد شد و پس از اینکه کار‌های باشگاه روی روال افتاد، باید زمینه برای انتخاب فردی جدید به عنوان مدیرعامل قطعی آبی‌پوشان فراهم شود. کاملاً بدیهی است که این قضیه به گوش مدیران ارشد استقلال و از جمله خود علی فتح‌الله زاده هم رسیده باشد. البته مشکلات مالی باشگاه و به ویژه شکایت نفرات خارجی هم قطعاً نقش مؤثری در کناره‌گیری فتح‌الله زاده ایفا کرد ولی از کنار این قضیه نیز نمی‌توان با بی‌تفاوتی عبور کرد که احتمالاً انگیزه‌های حاجی برای ماندن در استقلال پس از شنیدن این خبر که مدیرعامل نمی‌شود، به طرز قابل ملاحظه‌ای فروکش کرده است


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا