جامعه

خبری از آرامستان جدید در پایتخت نیست!

معاون خدمات شهری خدمات شهری شهرداری تهران:‌ هنوز هیچ نقطه‌ای به عنوان آرامستان جدید مشخص نشده است

آرنانیوز:: معاون خدمات شهری خدمات شهری شهرداری تهران گفت:‌ تاکنون هیچ نقطه‌ای به عنوان آرامستان جدید مشخص نشده البته مذاکراتی با برخی از نهادها از جمله بنیاد مستضعفان درخصوص تامین زمینی در شمال غرب تهران انجام شده اما تمام این موارد در حد مذاکره است.

به گزارش سرویس جامعه آرنا، حسین نظری در حاشیه آیین رونمایی از بسته محیط زیستی شهرداری تهران، مدیریت انرژی و منابع تجدیدپذیر که در قالب نود و هفتمین پویش امید و افتخار برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی مبنی بر احداث آرامستان‌های جدید در پایتخت، اظهار کرد: در این ارتباط قبلا توضیح داده شده که مشاوری برای این پروژه و طرح اخذ شده است و مطالعات در حال انجام است.

وی افزود: تمام اقدامات صورت گرفته در ارتباط با احداث آرامستان جدید در قالب مطالعات است و بعد از اتمام این مطالعات باید زمین یا زمین‌های مورد نظر به تصویب شورای شهر تهران برسد و در ادامه فرآیند احداث آرامستان جدید آغاز شود.

معاون خدمات شهری خدمات شهری شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که مدیر عامل سازمان بهشت زهرا عنوان کرده که سال آینده ظرفیت دفن اموات در این محل به پایان خواهد رسید و برنامه‌ریزی شهرداری تهران برای احداث آرامستان‌های جدید چه خواهد بود گفت: در صورتی که زمین مورد نظر برای آرامستان تامین شود احداث آن زمانی نخواهد برد و در طول چند ماه آرامستان یا آرامستان‌های جدید احداث خواهند شد.

نظری ادامه داد: تا الان هیچ نقطه‌ای به عنوان آرامستان جدید مشخص نشده است البته مذاکراتی با برخی از نهادها از جمله بنیاد مستضعفان درخصوص تامین زمینی در شمال غرب تهران انجام شده اما همانطور که گفته شد تمام این موارد در حد مذاکره است.

وی همچنین در خصوص آذین‌بندی شهر تهران در ایام رجب، شعبان، رمضان و فصل بهار اظهار کرد: این طرح در قالب طرح بهاران توسط ۲۲ منطقه شهر تهران و سازمان‌های مربوطه از جمله سازمان زیباسازی و سازمان بوستان‌ها انجام خواهد شد.

معاون خدمات شهری خدمات شهری شهرداری تهران تصریح کرد: ایجاد تونل‌های نور و المان‌ها و آثار حجمی از برنامه‌های مدنظر در ایام اشاره شده خواهد بود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا