جامعه

بررسی موضوع استعفای یکی از اعضای شورای شهر تهران در جلسه هم اندیشی

رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه هم اندیشی امروز موضوع استعفای برخی ازاعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه برگزاری جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران گفت: جلسه هم اندیشی داشتیم اما نه با حضور شهردار تهران.
وی ادامه داد: یکی از بحث های جلسه امروز موضوع متمم بودجه بود زیرا کمیسیون ها در حال بررسی متمم بودجه هستند و در این جلسه بر روی این موضوع بحث و بررسی شد.
هاشمی افزود: برخی از کمیسیون ها در خصوص متمم بودجه نظرات ویژه ای داشتند که نیاز بود این نظرات یکسان بشود و امروز بر این موضوع متمرکز شدیم.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی دیگر از مسایلی که باعث شد جلسه طولانی بشود بحث استعفای برخی از اعضا بود. همانطور که می دانید روحیات اعضا متفاوت است و در این بین خانم آروین تصمیم گرفته بود که استعفا بدهد.
وی ادامه داد: البته اعضا نظرشان این بود که با توجه به شرایط حساس جامعه خوب نیست که بخواهند استعفا بدهند و این کار به صلاح نیست. مجموعا بحث های سنگینی در این خصوص انجام شد.
هاشمی تصریح کرد: ایشان هم در نامه شأن نوشته بودند که هنوز تصمیم قطعی نگرفته اند و همه تلاش کردند تا به ایشان مشورت و توصیه بدهند و به این نتیجه رسیدیم که خوب نیست در چنین شرایطی به این گونه موضوعات وارد شویم.
وی در پاسخ به اینکه شما ایشان را منصرف کردید یا ایشان از نظرشان برگشتند؟ نمی شود بگوییم که ما منصرفشان کردیم زیرا هر دو طرف نظراتشان را گفتند و ما منتظریم تا نتیجه این جلسه را ببینیم.
هاشمی همچنین در پاسخ به این سوال که یک ماه از صدور دستورالجلسه با جهانگیری درخصوص واگن و اتوبوس گذشته است آیا در این خصوص اقدامی شده است یا خیر گفت: اتفاقا شب گذشته جلسه مبسوط و مفصلی در این خصوص برگزار شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا