حوادثدسته‌بندی نشده

رازهای تکان‌دهنده قتل ۵ مرد همدانی | آیا گنج مرموز باعث این فاجعه شد؟

با پیدا شدن اجساد ۵ مرد جوان در ارتفاعات روستای قزلجه در استان همدان، تحقیقات پلیس برای کشف اسرار این جنایت هولناک آغاز شده است.

به گزارش سرویس حوادث آرنا، سه روز پس از وقوع فاجعه در روستای قزلجه، تحقیقات اولیه پرده از رازهای تلخ این جنایت برداشت. مشخص شد یکی از این ۵ نفر، قاتل ۴ نفر دیگر بوده و پس از انجام قتل‌عام، با شلیک گلوله به خود، زندگی خود را پایان داده است. این حادثه شوک بزرگی به اهالی روستا و شهرستان رزن وارد کرد و شایعات و گمانه‌زنی‌ها درباره علت وقوع این جنایت هولناک، به بحث داغ همگان تبدیل شد.

یکی از شایعات پرطرفدار این بود که مقتولین در جستجوی گنجی مرموز به ارتفاعات رفته بودند. گفته می‌شود در جریان تلاش برای یافتن این گنج، بین آن‌ها اختلافات شدیدی رخ داده و نهایتاً یکی از آن‌ها با اسلحه به جان دیگران افتاده است.

یکی از مقتولین پیش از این بارها اعلام کرده بود که ۴ نفر دیگر سهم او را از مبلغ مورد نظر نداده‌اند. این فرد، همان کسی است که اسلحه زیر بدنش کشف شد و مشخص شد پس از کشتن دیگران، خودکشی کرده است. یکی از بستگان نزدیک یکی از قربانیان نیز تأیید کرده که این فرد پیش از حادثه به پدرش گفته بود که دیگر تحمل زندگی را ندارد و قصد دارد خود و چند نفر دیگر را بکشد. ظاهراً او با این بهانه که می‌خواهد به تفریح بروند، بقیه را به روستا دعوت کرده بود.

هیچ‌کس حتی تصور نمی‌کرد که چنین فاجعه‌ای رخ دهد و تهدیدهای این جوان را جدی نگرفتند. این حادثه نشان‌دهنده عدم توجه به نشانه‌های هشدار‌دهنده و جدی نگرفتن تهدیدهای افرادی است که به وضوح در بحران روانی قرار دارند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا