حوادث

سیلاب دیروز در خراسان 5 نفر را با خود برد

سخنگوی اورژانس کشور گفت: روز گذشته در مشهد ۵ مورد غرق شدگی در روستا‌های رشتخوار، رزداب خواف و نریمانی - محور فیروزه - خوشاب به دلیل وقوع سیلاب داشتیم

به گزارش آرنا ، سخنگوی اورژانس کشور گفت: روز گذشته در مشهد ۵ مورد غرق شدگی در روستا‌های رشتخوار، رزداب خواف و نریمانی – محور فیروزه – خوشاب به دلیل وقوع سیلاب داشتیم.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور به بیان توضیحاتی درباره گزارش شرایط جوی کشور طی روز گذشته پرداخت.
خالدی گفت: در زنجان بارندگی پراکنده وجود داشت. در مشهد ۵ مورد غرق شدگی در روستا‌های رشتخوار، رزداب خواف و نریمانی – محور فیروزه – خوشاب به دلیل وقوع سیلاب داشتیم. همچنین وقوع این سیلاب باعث آبگرفتگی نشست سطح جاده در کیلومتر ۴ شد که ابتدا جاده را مسدود کرد و سپس بازگشایی شد.

سخنگوی سازمان اورژانس افزود: به سبب بارش باران در محور خواف رشتخوار به دلیل خراب شدن پل جاده مسدود است و محور‌های فرعی شهرستان فریمان دربندی – گرنی – ریشخوار، دهشت – دوآبی و کبکان – خادمانلو – امام قلی در حوزه شهرستان درگز- عبدل آباد – همایی در حوزه شهرستان نیشابور – آبروان – صفی آباد (اسفراین) در حوزه شهرستان خوشاب – عمارت – دیزادیز، امام وردی خان – یادگار و دوغایی در حوزه شهرستان قوچان نیز مسدود هستند.

خالدی گفت: در خراسان شمالی رانش زمین بدنبال سیل در محور بجنورد به آشخانه در محدوده روستای مملجه تا دوراهی خندقلو، که باعث قطع ارتباط جاده‌ای گردید. شهرستان شیروان محور روستای «بیک» به سمت سد بارزو به علت جاری شدن سیلاب و ریزش سنگ، با مشکل مواجه شده و یک پل این مسیر نیز تخریب شده است.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا