بین الملل

درخواست تیم ترامپ برای تجدیدنظر سریع در آرای پنسیلوانیا

پس از رد دادخواست تیم ترامپ برای کنارگذاشتن برگه‌های آرای پستی در پنسیلوانیا تیم انتخاباتی او درخواست تجدید‌نظر سریع در این باره را مطرح کرد.

به گزارش سرویس بین الملل آرنا به نقل از اسپوتنیک، تیم ترامپ پس از رد شدن دادخواست آنها مبنی بر کنار گذاشتن برگه های رای گیری که از طریق پست در ایالت پنسیلوانیا انجام جمع آوری شده بود، درخواست تجدیدنظر در این باره داد.

کارزار انتخاباتی ترامپ روز شنبه اعلام کرد که پس از رد دادخواست در پنسیلوانیا به دنبال تجدیدنظر سریع است.

رودی جولیانی، وکیل ترامپ و جنا الیس، مشاور ارشد حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ در بیانیه‌ای اعلام کردند: تصمیم امروز به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به دادگاه عالی آمریکا برای اعتراض درباره نتایج انتخابات دسترسی پیداکنیم. ما خواهان تسریع در درخواست تجدید نظر خواهیم بود. شواهد زیادی وجود دارد که در پنسیلوانیا دموکرات‌ها فرصت ما را برای ارائه ۵۰ شاهد و شواهد دیگر از بین بردند و مقامات انتخاباتی قانون پنسیلوانیا را که منکر بررسی مستقل است نادیده گرفتند.

جولیانی و الیس در ادامه اظهار کردند که باید مردم آمریکا از سانسورهای رسانه‌ای گسترده توسط دموکرات‌های فاسد آگاه شوند. وکلای ترامپ همچنین از کمبود فرصت برای رائه شواهد در جلسه دادرسی اظهار ناامیدی کردند.

قاضی اقدام ترامپ را با تعصب رد کرد، به این معنی که پرونده دیگر قابل طرح به دادگاه نیست.

دادخواست کنار گذاشتن برگه‌های رای‌گیری جمع آوری شده از طریق پست در پنسیلوانیا تنها یکی از ده‌ها پرونده قضایی است که توسط تیم مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاش برای لغو نتایج انتخابات مطرح شده است.از شب انتخابات، ترامپ ادعای تقلب گسترده به ویژه در برگه‌های رای گیری که از طریق پست پس از روز انتخابات ارسال شد، را دارد


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا