بین الملل

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی: با لحظه “سرنوشت‌سازی” روبه‌رو هستیم

وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در آستانه اعلام احتمالی الحاق مناطقی از کرانه باختری گفت: اسرائیل برای کسب "مشروعیت" با چالش‌هایی مواجه است

به گزارش سرویس بین الملل آرنا ،  وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در آستانه اعلام احتمالی الحاق مناطقی از کرانه باختری گفت: اسرائیل برای کسب “مشروعیت” با چالش‌هایی مواجه است.

گابی اشکنازی، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه “اسرائیل در برابر فرصت‌های منطقه‌ای مهمی قرار دارد”، به “تلاش همراه با مسؤولیت‌پذیری بالا برای حفظ منافع سیاسی و امنیتی اسرائیل از راه حفظ گفتگوی مستمر با دوست اسرائیل یعنی آمریکا و کشورهای همسایه بدون مختل کردن ثبات امنیتی و آسیب زدن به توافق‌های صلح موجود” تشویق کرد.

اشکنازی در ادامه گفت: اسرائیل هنوز در زمینه کسب “مشروعیت” با چالش‌هایی مواجه است و این درگیری‌های هر روزه‌ای را به ما تحمیل می‌کند.
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی افزود: یکی از اهداف مهم وزارت خارجه در سال‌های آتی مطابقت وزارتخانه با واقعیت در حال تغییر خواهد بود.
او در ادامه تاکید کرد: اسرائیل با لحظات سرنوشت‌سازی مواجه است و در این لحظات ما به وزارت‌ خارجه‌ای در بهترین حالت خود نیاز داریم.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام

برچسب هانوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن