برگزیده هابین الملل

جنگنده‌های صهیونیستی اهدافی را در جنوب نوار غزه بمباران کردند

جنگنده‌های صهیونیستی بامداد امروز چندین اهداف مقاومت فلسطین در غرب شهر «خان یونس» در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

به نقل از رسانه‌های فلسطینی، جنگنده‌ها و بالگردهای اسرائیلی بامداد امروز چندین بار اهدافی در جنوب نوار غزه از جمله یکی از پایگاه‌های مقاومت فلسطین را هدف حملات خود قرار دادند.

در این رابطه، خبرنگار العالم گزارش داد که بالگردهای اسرائیلی با سه موشک، مرکزی را در اطراف «المیناء الجدید» در غرب خان یونس در جنوب نوار غزه هدف گرفتند.

بر اساس این گزارش، همزمان با این ‌بالگردهای رژیم صهیونیستی یک مرکز در «التل» در غرب «دیرالبلح» را هدف قرار دادند که در جریان این حملات خسارت‌های مادی به این دو مرکز وارد شد. در پی این حملات جنگنده‌های اسرائیلی در ارتفاع پایین در آسمان نوار غزه به پرواز در آمدند.

در همین ارتباط، منابع محلی فلسطینی از مقابله پدافند هوایی مقاومت با جنگنده‌های اسرائیلی در آسمان مناطق شمال نوار غزه خبر دادند.

از سوی دیگر، خبرنگار الجزیره قطر گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم اشغالگر اسرائیلی یک برج دیده‌بانی مقاومت را در شرق شهرک «جبالیا» در شمال شرق نوار غزه هدف قرار داد.

هنوز از میزان دقیق خسارت‌های مالی این حمله گزارشی در دست نیست اما رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند این حملات تلفات جانی به همراه نداشته است.

این حمله پس از آن صورت می‌گیرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تهدید جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی مدعی شد عملیات کوبنده‌ای را علیه نوار غزه انجام خواهد داد.

جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی فلسطین نیز در واکنش به اظهارات نتانیاهو بر آمادگی خود برای مقابله با هرگونه تجاوز تاکید کردند.

 


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا