بین المللویژه ها

واکنش بن‌سلمان به سیلی موشکی ایران

معاون وزیر دفاع و برادر ولیعهد سعودی به حمله موشکی تلافی‌جویانه نیروی قدس سپاه به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق واکنش نشان داد و مدعی شد که عربستان همواره در کنار ملت و دولت عراق است.

به نقل از روسیاالیوم، خالد بن سلمان معاون وزیر دفاع سعودی در توئیتی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت حکومت سعودی با قدرت در کنار عراق می‌ایستد و تمام تلاش‌های خود را برای دور کردن آن از خطر جنگ میان طرف‌های خارجی به کار خواهد گرفت.

وی ادعا کرد : پادشاهی سعودی و رهبران آن همواره در کنار عراق برادر و ملت عزیز آن هستند و هر آنچه در توان دارند برای دور کردن آن از خطر جنگ و نزاع میان طرف‌های خارجی به کار می‌گیرند و مردم آن در رفاه و نعمت باشند پس از آنکه از بلایا و مصایب گذشته رنج بردند.

خالد بن سلمان افزود : هر کس که دوستدار عراق است، امروز خواهان آن است که از ناآرامی‌ها و هر آنچه تاثیر منفی بر امنیت و ثبات آن می‌گذارد، دور باشد و اینکه این کشور به جایگاهی که شایسته آن است، با توجه به امکانات و توانمندی دست یابد.

رزمندگان نیروی هوافضای سپاه بامداد چهارشنبه هجدهم دی، طی عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی، با رمز مقدس یا زهرا(س) با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به عین‌الاسد را در هم کوبیدند.

این عملیات شجاعانه در واکنش به ترور ناجوانمردانه شهید سپبهد قاسم سلیمانی فرمانده سابق قدس و ابومهدی المهندس جانشین فرمانده نیروهای حشد شعبی عراق و همرزمان آنها صورت گرفت.

بامداد جمعه سیزدهم دی ماه شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان در حمله پهبادی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا