برگزیده هابین الملل

تصاویر عملیات ویژه آمریکا با کره؛ پیامی برای «‌اون»

ارتش آمریکا در اقدامی غیرمعمول تصاویر و عکس هایی از تمرینات مشترک نظامی سربازان و نیروهای ویژه این کشور با کره جنوبی را منتشر کرد.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی روز سه شمبه گزارش کرد که این عکس ها و تصاویر مربوط به عملیات مشترک رزمی و تمرینی دو کشور است که در روزهای اخیر انجام شده است.
تاریخ دقیق این تمرینات مشترک مشخص نیست و احتمالا عملیات رزمی دو کشور در یک ماه گذشته صورت گرفته است.
یونهاپ می نویسد که این عکس ها نشان می دهد که افسران، سربازان و شماری از نیروهای ویژه دو کشور در یک عملیات تمرینی مشترک به یک پایگاه دشمن که ظاهرا کره شمالی است به صورت فرضی یورش برده و یک مامور ویژه را دستگیر کرده اند.
این بخشی از تمریناتی است که دو کشور معمولا در طول سال انجام می دهند و در پایگاه هوایی کونسان در غرب کره جنوبی انجام شده است.
با این وصف زمان پخش و انتشار این تصاویر بسیار حساس است و همزمان شده است با برگزاری نشست های نظامیان ارشد کره شمالی به رهبری کیم جونگ این رهبر این کشور و اینکه کره شمالی به آمریکا مهلت داده است تا قبل از پایان سال تکلیف گفت و گوها را روشن کند و یا اینکه با هدیه کریسمس پیونگ یانگ مواجه خواهد شد.
نیروهای ویژه در این عملیات به یک پایگاه دشمن فرضی حمله می کنند و با سربازان آن درگیر می شوند و به سوی آنها تیراندازی می کنند یک بالگرد نیز برفراز ساختمان در حال پرواز است.
خبرگزاری کره جنوبی نوشت که انتشار چنین تصاویری از برگزاری این رزمایش های مشترک ویژه حرکتی بسیار غیرمعمول از سوی ارتش آمریکاست.
این تصاویر بنا به این گزارش می تواند حاوی پیامی هشدار آمیز برای کره شمالی باشد که باید مراقب اقدامات تحریک آمیز خود باشد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا