برگزیده ها

هاشمی: انتخابات پرشور تضمین‌کننده وحدت ملی است

رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران ضمن درخواست از شورای نگهبان برای تجدیدنظر در ردصلاحیت‌ نامزدهای برخی جناح‌های سیاسی کشور، تاکید کرد: برگزاری انتخابات پرشور، تضمین‌کننده وحدت ملی است.

«محسن هاشمی» خاطرنشان کرد: نزدیک دهه فجر و انتخابات هستیم، مسلما داشتن یک انتخابات پرشور می‌تواند در مقابل تهدیدات دشمنان خیلی موثر باشد و باید هر کاری برای برگزاری پرشور انتخابات انجام دهیم. به همین دلیل امیدوارم شورای نگهبان نسبت به ردصلاحیت‌ها تجدیدنظر کند تا هر دو جناح بتوانند در انتخابات حضوری پرشور داشته باشند.

رییس شورای شهر تهران به نقش موثر انتخابات در ایجاد وحدت ملی و تقویت سرمایه اجتماعی در کشور اشاره کرد و افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، هر یک تا دوسال انتخابات برگزار کرده‌ایم که این انتخابات‌ در حفظ و تثبیت جمهوری اسلامی بسیار موثر بوده‌اند. اگر شورای نگهبان اجازه دهد که انتخابات پرشوری داشته باشیم، این موضوع می‌تواند وحدت در کشور را تقویت کند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفندماه‌ امسال برگزار می‌شود.
طی روزهای اخیر اظهارات رییس جمهوری مبنی بر لزوم فراهم کردن مشارکت حداکثری در انتخابات و اینکه با یک جناح نمی توان کشور را اداره کرد، بحث‌های زیادی در این خصوص در رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی شکل گرفته است.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا