برگزیده هاحوادث

باند مسافرکشان بی حیا به دام افتادند

اعضای باند تجاوز به عنف در گرگان دستگیر شدند این متهمان در پوشش مسافرکش طعمه های خود را گرفتار می کردند.

رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند متجاوزان به عنف در گرگان خبر داد و گفت: اعضای این باند در پوشش مسافرکش دست به این اقدام مجرمانه می‌زدند و قربانیان را تهدید می‌کردند که در صورت شکایت، فیلم را در فضای مجازی پخش می‌کنند.

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: اعضای این باند در پوشش مسافرکش دست به این اقدام مجرمانه می‌زدند و از اعمال شنیع خود فیلم می‌گرفتند و قربانیان را تهدید می‌کردند که در صورت شکایت، فیلم را در فضای مجازی پخش می‌کنند.

وی درباره روش کار این باند ۸ نفره گفت: دو نفر از اعضای باند یکی به عنوان راننده و دیگری به عنوان مسافر در صندلی جلوی خودرو پراید با شیشه‌های دودی می‌نشستند و در محل‌های شلوغ و پر رفت‌و‌آمد شهر گرگان، زنان و دختران تنها را سوار می‌کردند و با تهدید چاقو، قربانیان را به مخفیگاه خود در یکی از شهرهای اطراف گرگان می‌بردند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: نخستین شکایت از اعضای این باند مرداد امسال زمانی در دادگستری ثبت شد که یکی از قربانیان، شجاعت به خرج داد و با طرح شکایت سبب تشکیل این پرونده شد.

هاشمیان با بیان این که طی مدت کوتاهی دو قربانی دیگر هم که با این روش، گرفتار شده بودند، شکایت کردند، گفت: همین امر قاضی پرونده را به این نتیجه رساند که پای یک باند تبهکار درمیان است و به صورت ویژه کار تحقیقات و بررسی شواهد و مدارک را آغاز کرد و در مدت کوتاهی اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: اعضای این باند ۸ نفرند که ۷ نفرشان دستگیر شده‌اند و یک نفر دیگر تحت تعقیب است.

هاشمیان با بیان اینکه احتمالا تعداد قربانیان این باند تبهکار بیشتر هستند، گفت: افراد آسیب‌دیده از این باند برای طرح شکایت به شعبه دو کیفری یک استان به نشانی گرگان، بلوار شهید کلانتری ( بلوار کمربندی)، خیابان دانشجو، دادگستری کل استان مراجعه کنند.

این مقام ارشد قضایی استان با بیان این که رسیدگی به پرونده اعضای این باند شیطانی را دو قاضی پیشکسوت و توانمند استان بر عهده دارند، گفت: در کوتاهترین زمان اعضای این باند به سزای اعمال شنیع خود می‌رسند


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا