برگزیده هابین الملل

گزافه گویی مجدد نتانیاهو علیه حزب الله و لبنان

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست کابینه این رژیم با تهدید کردن حزب الله و لبنان گفت، حمله کنندگان به اسرائیل بهای سنگینی را پرداخت خواهند کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست روز یکشنبه کابینه این رژیم «نیروی مقاومت حزب الله» و «لبنان» را تهدید کرد.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل در آغاز نشست کابینه گفت: «اگر حزب الله جرات حمله به اسرائیل را داشته باشد، این سازمان و کشور لبنان که اجازه چنین حمله‌ای را از قلمروی خود داده است بهای سنگینی را پرداخت خواهند کرد.»

نتانیاهو در واکنش به سخنان اخیر یک مقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز گفت که حزب الله بازوی اجرایی ایران در لبنان است.

نتانیاهو در حالی این سخنان را بیان کرد که مقامات حال و اسبق این رژیم بارها به قدرت رزمی حزب الله اشاره کرده اند.

در گزارش اخیر اندیشکده صهیونیستی «جینسا»»که در آن نظامیان ارشد سابق آمریکایی و صهیونیست‌ها حضور دارند، به قدرت شلیک موشک‌های حزب الله لبنان و تهدید جدی و متفاوت با گذشته علیه سرزمین‌های اشغالی در صورت بروز نبردی در آینده اشاره شده است.

به نوشته جروزالم پست، نتانیاهو در این جلسه به برگزاری سومین انتخابات در فلسطین اشغالی اشاره کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین پیروزی «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس را به وی تبریک گفت و آن را پیروزی واضح در نبرد علیه یهود ستیزی خواند.

نتانیاهو در خصوص پیروزی جانسون گفت که انتظار دارد همکاری با نخست وزیر انگلیس در سال‌های آتی برای تقویت روابط بین اسرائیل و بریتانیا در زمینه‌های مختلف از جمله امنیتی و نبرد با تروریسم ادامه دهد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا