آرنا ورزشی

واکنش هادی ساعی به اتفاقات لیگ: توهین ها ادامه پیدا کند نمی مانم

هادی ساعی گفت: برخی افراد در فدراسیون تکواندو به عمد با برخی رفتارها به من بی احترامی می کنند.

به گزارش ورزشی آرنا ، هادی ساعی  درباره درگیری اش با دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو در جریان برگزاری رقابت های لیگ، اظهار کرد: با این بی احترامی ها و توهین هایی که اتفاق می افتد معلوم است آدم از کوره درمی رود. بحث بی احترامی ها به کنار. بازیکنی که در ارنج تیمش بوده لحظه آخر پایش آسیب دیده آنوقت ارنج تیم را غیرقانونی تغییر می دهند و بازیکن دیگری را جایگزین می کنند. بعد با اعتراض و فشار مجبور شدند از تصمیم شان صرف نظر کنند.

آرنا پیشنهاد میکند مطلب “سیلی هادی ساعی به مسئول سازمان لیگ تکواندو” را نیز بخوانید

دارنده ۲ مدال طلا و یک برنز المپیک و ۲ طلای جهان، درباره اینکه به صورت دبیر سازمان لیگ تکواندو سیلی زده است، گفت: این حرف ها همه دروغ است. این ها ۲ سال است به من بی احترامی می کنند. به آن ها گفته بودم نه در جایگاه می نشینم و نه اسم من را پشت بلندگو بگویید. هفته گذشته هم به آن ها تذکر دادم. پارسال هم ۴ بار تذکر داده بودم. به آن ها گفتم آقا وقتی وارد سالن می شوم نمی خواهم نام من را بیاورید. وقتی ۵ ساعت بعد از اینکه وارد سالن می شوم نام من را صدا می زنند و به من خوش آمد می گویند، آیا این معنایی غیر از بی احترامی عمدی دارد؟ به آن ها گفتم این کارها را نکنید.

مدیر فنی تیم ملی تکواندو، ادامه داد: هفته پیش برای لیگ از ۸ صبح تا بعد از ظهر در سالن بودم، ده مرتبه با آقایان چشم در چشم شدم و با من صحبت کردند اما به محض اینکه آقای پولادگر وارد سالن شد و او را دیدند، پشت بلندگو به من خوش آمد گفتند. خب معنای این کارها چیست؟ همانجا به آقای پولادگر گفتم می بینید چطور به من توهین می کنند؟ او گفت “این ها حتما تو را ندیده بودند.” گفتم نخیر صد بار با من سلام و علیک کردند، هر اره و اوره و شمسی کوره ای که به سالن آمد، آقایان زود دویدند پشت بلندگو اعلام کردند و خوشامد گفتند.

ساعی در ادامه  خاطرنشان کرد: چند بار به آن ها گفتم اسم من را نیاورید. نه در جایگاه می نشینم و نه انتظار دارم به من خوشامد بگویید. چرا هر کجا که به نفعتان است هادی ساعی را وسط می کشید و از نام او سوء استفاده می کنید.

پرافتخارترین ورزشکار ایران در رقابت های المپیک، در پاسخ به این سوال که با این اوصاف آیا با فدراسیون تکواندو دچار مشکل شده یا خیر، گفت: به آقای پولادگر گفتم به من توهین و بی احترامی می کنند او گفت”حساس شدی، این ها تو را ندیدند” به هر حال داستان ها زیاد است. امروز هم بعد ۳ ساعت که وارد سالن شدم خوشامد گفتند،هفته پیش بعد ۵ ساعت‌. به آقای پولادگر گفتم چرا تا شما وارد سالن می شوید این ها به من خیر مقدم می گویند؟

وی خاطرنشان کرد: این ها ۲، ۳ سال است این بازی ها را درمی آورند. چرا دبیر فدراسیون باید از جایش بلند شود و پایین برود تا به فلان تیم بگوید قبول کنید که تیم رقیب ارنج شان را عوض کنند. بعد رییس کمیته فنی هم می گوید من این تصمیم را گرفتم و حرف من از قانون هم بالاتر است.

ساعی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال قطع همکاری اش با تیم ملی تکواندو به عنوان مدیر فنی تیم ملی وجود دارد یا خیر، گفت: نه. باید ببینم آقای پولادگر چطور موضوع را جمع می کند. اگر این بی احترامی ها و توهین ها ادامه پیدا کند، مگر بیکارم هر روز بیایم اینجا و یک بچه به من توهین کند. اگر ببینم این بی احترامی ها ادامه پیدا می کند دیگر همکاری نمی کنم.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا