آرنا ورزشیبرگزیده ها

اولین واکنش گل‌محمدی به سرمربی‌گری در پرسپولیس

سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید خوشحال است که با تفاهم دو باشگاه دوباره به تیم قرمزپوش پایتخت آمده است.
یحیی گل‌محمدی پس از ورود به محل باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: از حضورم در پرسپولیس خوشحالم. باید از خیلی‌ها تشکر کنم. همکاری‌ها و تعامل خوبی میان دو باشگاه انجام شد و منافع دو باشگاه در این انتقال تامین شد. ان‌شاءالله بتوانیم با کمک هواداران سال خوبی را داشته باشیم. میخواهم از پیشکسوتان پرسپولیس که نور چشم ما هستند هم رخصت بطلبم. آقای انصاری‌فرد و همکارانش و همینطور آقای حمیداوی و مجموعه شهر خودرو کمک کردند این انتقال انجام بشود.
وی درباره دستیارانش در پرسپولیس و اینکه آیا کریم باقری به کارش ادامه خواهد داد یا خیر، هم گفت: من تازه آمده‌ام و باید کم کم درباره مسائل تصمیم بگیریم. طبعا کریم باقری هم از همکاران من است و به کارش ادامه می‌دهد. ان‌شاءالله هرچه پیش برویم می‌توانیم درباره امکانات و برنامه ریزی‌ها توضیح بدهیم. الان کمی سخت است درباره برنامه آینده صحبت کنیم. ان‌شاءالله برنامه‌ریزی خوبی خواهیم داشت.
سرمربی جدید پرسپولیس تصریح کرد: بین دو باشگاه توافق شد که این اتفاق رخ داد. درخواستی از سوی باشگاه پرسپولیس مطرح شد و باشگاه شهر خودرو هم برسی کرد و تفاهم کردند و مسأله ساده حل شد.
گل‌محمدی درباره لیست بازیکنان جدید تیمش هم گفت: هنوز درباره این موضوع تصمیم نگرفته‌ام. بازیکنان خارجی هم با هماهنگی و صحبت‌هایی که از قبل انجام داده بودیم، جذب شدند. دو بازیکن خارجی که آمدند عملکرد خوبی در لیگ ایران داشتند و امیدوارم در همان شرایط باشند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا