آرنا ورزشی

جا مانده‌های سرشناس فهرست تیم ملی

فهرست جدید تیم ملی بازهم اما و اگرهای زیادی دارد.
فهرست جدید تیم ملی صبح امروز از سوی ویلموتس اعلام شد و در این فهرست 23 بازیکن برای اردوی جدید و تقابل با عراق انتخاب شدند. این لیست تغییراتی نسبت به نفرات اردوی قبلی داشت و در میان آنها چند بازیکن کنار گذاشته شده و چند بازیکن که در اردوی قبلی هم نبودند همچنان در لیست سیاه ویلموتس قرار دارند که به معرفی آنها می‌پردازیم:
اشکان دژاکه
هافبک هجومی با تجربه تراکتور در اردوی قبلی تیم ملی درگیر مصدومیتی شد که به تازگی از آن رها شده و در این میان 2 بازی تیم ملی و چند دیدار لیگ برتری تراکتور را هم از دست داد و در نتیجه جایی در فهرست جدید تیم ملی هم ندارد. دژاگه در دیدار با سپاهان در ترکیب تراکتور حضور داشت و عملکرد خوبی هم داشت ولی این برای دعوت دوباره‌اش به تیم ملی کافی نبود.
مهدی ترابی
ستاره بی‌چون و چرای این روزهای پرسپولیس همچنان پشت در های تیم ملی مانده و از سوی ویلموتس به اردو دعوت نمی‌شود. او در اردوی قبلی هم حضور نداشت و نسبت به این موضوع انتقادات زیادی به تصمیم سرمربی بلژیکی تیم ملی صورت گرفت و به نظر می‌رسید یکی از تغییرات فهرست جدید اضافه شدن او باشد ولی همچنان اثری از وی در جمع ملی‌پوشان دیده نمی‌شود. ترابی با 2 گل و 2 پاس گل در دیدارهای اخیر پرسپولیس عملکرد درخشانی داشته ولی این عملکرد ویلموتس را برای دعوت از او قانع نکرده است.
مهرداد محمدی
یکی از قل‌های معروف تیم ملی اخیراً و پس از لژیونر شدن و پیوستن به لیگ پرتغال شانس حضور در تیم ملی را هم در اردو های اخیر به دست آورده ولی با وجود عملکرد خوبی که در اردوی قبلی خصوصاً بازی با کامبوج داشت در فهرست جدید نامی از او دیده نمی‌شود و مشخص نیست چرا ویلموتس به یکی از نفرات خوبش پشت کرده است.
فرشید اسماعیلی
در ترکیب استقلال به روزهای اوجش برگشته و این روزها یک ستون در خط هافبک هجومی تیمش است و به خوبی برای مهاجمان موقعیت‌سازی می‌کند. اسماعیلی با وجود اینکه در 1-2 سال اخیر از خوب‌های استقلال بوده ولی هیچ وقت در تیم ملی به او روی خوش نشان داده نشده است و همچنان هم به اردوها دعوت نمی‌شود و به نظر می‌رسد برای جلب نظر مسائد ویلموتس به تلاش بیشتری نیاز دارد.
حسین حسینی
گلر استقلال که معمولاً پای ثابت اردوهای تیم ملی بوده است در اردوی قبلی برای بازی با کامبوج و بحرین دعوت نشد که البته با توجه به عملکرد نه چندان خوبش در آن مقطع از لیگ برتر قابل پیش بینی بود و ویلموتس به درستی در کنار بیرانوند از رشید مظاهری و پیام نیازمند که عملکرد درخشانی در تیم‌هایشان داشتند دعوت کرد ولی حالا که حسینی چند هفته‌ است به روزهای اوجش برگشته به نظر می‌رسید باید شانس دوباره ملی‌پوش شدن به او داده شود ولی ویلموتس در ترکیب دروازه‌بانانش تغییری ایجاد نکرد.
عزت‌اللهی و جهانبش
دو غایب سرشناس اردوی قبلی همچنان مورد نظر ویلموتس نیستند و دعوت نمی‌شوند. اوضاع نه چندان خوب این دو بازیکن در تیم‌های باشگاهی باعث شده ویلموتس فعلاً قید دعوت از آنها را بزند و مثل بازی با کامبوج و بحرین، در دیدار با عراق هم شاهد حضور این دو نفر نخواهیم بود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا