جامعه

اولتیماتوم پلیس به فروشندگان مانتو‌های شیشه ای

جلسات متعددی با اتحادیه پوشاک داشتیم و در این رابطه به مدیران اصناف عرضه البسه تذکراتی مبنی بر رعایت شئونات اسلامی و قوانین دادیم.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت فاتب از برخورد با فروشندگان مانتو‌های نامتعارف و جلو باز خبر داد.

به گزارش سرویس جامعه آرنا ، سرهنگ نادر مرادی گفت: با توجه به اینکه فصل بهار رو به اتمام است و از طرفی بازار البسه تابستانی رونق خواهد گرفت، برخی از اصناف اقدام به عرضه مانتو‌های شیشه‌ای و جلوباز می‌کنند که این اقدام آن‌ها شایسته نیست.

• به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام آرنانیوز بپیوندید …  ⇒

وی افزود: جلسات متعددی با اتحادیه پوشاک داشتیم و در این رابطه به مدیران اصناف عرضه البسه تذکراتی مبنی بر رعایت شئونات اسلامی و قوانین دادیم.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه برخی از عرضه کنندگان این لباس‌ها در فضای مجازی اقدام به تبلیغات و فروش محصولات خود می‌کنند، تصریح کرد: فضای مجازی نیز تحت رصد پلیس قرار دارد تا با نظارت همه جانبه بتوانیم به بهترین نحو ممکن نسبت به مأموریت‌های خود اقداماتمان را پیش ببریم.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت ضمن اعلام هشدار به عرضه کنندگان مانتو‌های نامتعارف گفت: پلیس به موضوع عرضه البسه نامتعارف ورود کرده است، لذا فروشندگان پوشاک و اتحادیه مربوطه باید در چارچوب قوانین نسبت به انجام وظایف خود اقدام کنند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا