جامعه

راه‌اندازی قرارگاهی برای تسریع در طرح هوشمندسازی

درصدد هستیم با تسریع در فرآیند هوشمندسازی پلیس، سرعت، دقت و کیفیت ارائه خدمات به مردم را افزایش دهیم.

آرنا نیوز :: فرمانده نیروی انتظامی به راه اندازی قرارگاهی در راستای ساماندهی و هدایت مناسب اجرای طرح هوشمند سازی در ناجا اشاره کرد و گفت: مسوولیت قرارگاه با توجه به اهمیت موضوع با خود فرماندهان است و دبیری این قرارگاه نیز برعهده معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا (فاوا) قرار دارد.

به گزارش سرویس جامعه آرنا ، سردار حسین اشتری در جلسه شورای راهبردی هوشمندسازی پلیس با تاکید بر لزوم ایجاد بسترهای لازم برای تسریع در اجرای طرح های هوشمندسازی افزود: درصدد هستیم با تسریع در فرآیند هوشمندسازی پلیس، سرعت، دقت و کیفیت ارائه خدمات به مردم را افزایش دهیم.

وی به تاکیدهای فرماندهی معظم کل قوا بر اجرای طرح هوشمند سازی اشاره کرد و افزود: در سال ۹۸، تاکید بر هوشمند سازی و گفتمان سازی انجام شده است و این اقدام از اولویت های نیروی انتظامی به شمار می آید برهمین اساس همه فرماندهان و مدیران در سطوح مختلف با یک اراده قوی و جمعی وارد گام عملیاتی و پیاده سازی شوند البته باید طرح با زمان بندی مناسب پیش رود و در مسیر اجرا نیز نوسازی انجام شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطرنشان کرد: انتظارات و مطالبات ما از دیگر دستگاه ها باید به طور کامل و به صورت شفاف و مشخص پیگیری شود.

فرمانده ناجا با بیان اینکه دستیابی به پلیس هوشمند مستلزم تعامل ناجا با مراکز علمی، دانشگاهی و نخبگان جامعه است بر استفاده از پتانسیل شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی و دانشگاه های کشور تاکید کرد.

اشتری با اشاره به اینکه تحول، نوآوری و پیشرفت باید مشهود باشد، خاطرنشان کرد: آموزش، ساختار و تجهیزات مناسب برای اجرای کار ضروری است و باید همزمان آن را دنبال کرد.

وی تصریح کرد: باید آموزش لازم در تمامی سطوح مختلف ناجا، برنامه ریزی و اجرا شود زیرا ارتقاء سطح دانش و مهارت افزایی فرماندهان و کارکنان پلیس در اجرای ماموریت ها امری ضروری است.

فرمانده ناجا گفت: اصلاح فرآیندها باید در دستور کار باشد و با بازنگری در آن، کار دقیق تر و سریع تر انجام می شود.

اشتری، به نقش کلیدی شرکت های پژوهش در این امر اشاره و بر تقویت همکاری با آنها تاکید کرد و افزود: باید کار با سرعت به پیش رود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا