جامعه

راز افزایش 35 درصدی تردد در معابر امروز تهران

رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک تهران بزرگ گفت: نسبت به شنبه هفته گذشته در مجموع ۳۵ درصد افزایش تردد در معابر پایتخت داشته ایم.

به گزارش آرنا ، رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک تهران بزرگ گفت: نسبت به شنبه هفته گذشته در مجموع ۳۵ درصد افزایش تردد در معابر پایتخت داشته ایم.

سرهنگ محمد رازقی گفت: برخی از معابر پایتخت از امروز که طرح ترافیک اجرا نمی‌شود و طرح فاصله گذاری اجتماعی تا حدودی نسبت به روزهای قبل کمتر شده است، از ۶.۵ صبح تا به الان ترافیک سنگینی را دارد.

وی افزود: در شرق به غرب خیابان دماوند و در ادامه آن شرق به غرب خیابان انقلاب، غرب به شرق خیابان آزادی، جنوب به شمال خیابان کارگر، جنوب به شمال بزرگراه نواب، غرب به شرق جلال آل احمد، غرب به شرق همت به حکیم، غرب به شرق شیخ فضل الله، جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) و شرق به غرب بزرگراه رسالت از ۶:۳۰ صبح ترافیک سنگین را دارا بودند و تا به الان هنوز این ترافیک ادامه دارد.

رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک تهران بزرگ تصریح کرد: دلیل دیگر این حجم از ترافیک این است که اغلب مردم ترجیح دادند به جای استفاده از حمل و نقل عمومی از خودرو شخصی استفاده کنند.

به گفته سرهنگ رازقی معابر تهران نسبت به شنبه هفته گذشته در مجموع ۳۵ درصد افزایش تردد داشته است.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا