سیاست
موضوعات داغ

نامزدهای ریاست و نائب رئیسان مجلس یازدهم مشخص شدند

در این نشست نهایتا مصطفی سید مصطفی آقامیرسلیم، سید شمس الدین حسینی، حمیدرضا حاجی بابایی، محمدباقر قالیباف و علی نیکزاد برای کاندیداتوری ریاست مجلس اعلام آمادگی کرده‌اند

به گزارش سرویس سیاسی آرنا ، نامزدهای ریاست و نائب رئیسان مجلس یازدهم در فراکسیون انقلاب اسلامی مشخص شدند. نشست فراکسیون مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور اعضا برگزار شد. این جلسه با هدف بررسی برنامه‌های نامزدهای ریاست مجلس برگزار شد.

• به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام آرنانیوز بپیوندید …  ⇒

در این نشست نهایتا سید مصطفی آقامیرسلیم، سید شمس الدین حسینی، حمیدرضا حاجی بابایی، محمدباقر قالیباف و علی نیکزاد برای کاندیداتوری ریاست مجلس اعلام آمادگی کرده‌اند.

همچنین میرتاج‌الدینی، فرهنگی، مصری، نادران، قاضی زاده، زاهدی، منادی، تقوی نیز برای نواب رئیسی مجلس اعلام آمادگی کردند.

مجتبی توانگر منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم شورای اسلامی در بیان جزئیات نشست مذکور، ضمن تایید مطالب فوق، عنوان کرد: در نشست امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر کاندیدای نواب رئیسی برنامه‌های خود را برای اعضای حاضر در جلسه تشریح کردند.

وی اضافه کرد: در جلسه امروز قرار نبود درباره لیست اعضا جمع‌بندی صورت گیرد و جلسه نهایی در این زمینه روز سه‌شنبه (6 خرداد) یا چهارشبنه (7 خردادماه 99) برگزار خواهد شد.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اعضای فراکسیون با استماع کامل نظرات داوطلبان برای نواب رئیسی تلاش می‌کنند تا به بهترین گزینه برسند، تصریح کرد: رقابت در فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخاب گزینه اصلح در جریان است و ما حتما تلاش خواهیم کرد تا به بهترین افراد که توانایی وکیل‌المله‌‌ای و تامین منافع ملت و کشور را در مجلس دارند، رای بدهیم.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا