سیاست

پزشکیان: من اگر جای دولت بودم مناطق قرمز را قرنطینه می‌کردم

وقتی کشورمان را با اروپا و آمریکا مقایسه می‌کنیم می‌بینم که در زمینه بیماری کرونا با آن‌ها اختلاف فاحش داریم و زحمات دولت قابل قدردانی است

آرنا نیوز ::نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت می‌بایست در مقابله با کرونا قاطع‌تر و محکم‌تر عمل می‌کرد، گفت: این بدین معنا نیست که زحماتی که این عزیزان کشیدند، خوب نبوده است، زحمات دولت در مقابله با کرونا قابل قدردانی است.

به گزارش سرویس سیاسی آرنا ، مسعود پزشکیان با اشاره به اقدامات دولت در مدیریت و کنترل بیماری کرونا گفت: ورود نیرو‌های بسیج، مردم عادی و تمام ارگان‌ها همچنین پیگیری‌های شخص رئیس جمهور، رسانه‌ها و صداوسیما مردم را نسبت به این مسئله حساس کرد و برای مقابله با آن، همه با قدرت به صحنه آمدند.

وی ادامه داد: همان موقع معتقد بودم که دولت می‌بایست قاطع‌تر و محکم‌تر عمل می‌کرد، اما به این معنی نیست که زحماتی که این عزیزان کشیدند، خوب نبوده است.

• به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام آرنانیوز بپیوندید …  ⇒

نایب رییس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: وقتی کشورمان را با اروپا و آمریکا مقایسه می‌کنیم می‌بینم که در زمینه بیماری کرونا با آن‌ها اختلاف فاحش داریم و زحمات دولت قابل قدردانی است.

وی که سابقه وزارت بهداشت را در کارنامه خود دارد، افزود: در مناطقی که وضعیت کرونا سفید اعلام شده، باید تلاش کنیم که افراد وارد شهر‌های زرد و قرمز نشوند و به زندگی عادی خود برگردند.

پزشکیان بیان داشت: من اگر جای دولت بودم مناطق قرمز را قرنطینه می‌کردم و با توزیع نیاز‌های روزانه مردم مانع تردد‌های بی جهت می‌شدم، اما کاری که دولت به وسیله نیرو‌های مختلف انجام می‌دهد قابل تقدیر است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در هفته‌های پیش صداوسیما جلساتی را برگزاری کرد و در آن جا گفتم که رئیس جمهور باید فرماندهی ستاد مقابله با کرونا را بر عهده بگیرد. بعد از آن صحبت هر روز رئیس جمهور جلسه می‌گذارد و در حال پیگیری است که نتایج آن بهبود وضعیت فعلی نسبت به گذشته است.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا