سیاست
موضوعات داغ

هشدار مقام ارشد سپاه درباره تحرکات در خلیج فارس

سردار رمضان زیراهی با تبریک روز ملی خلیج فارس، این آبراه استراتژیک را بسیار مهم و تأثیرگذار در بخش‌های مختلف دانست و اظهار داشت: نام باشکوه خلیج فارس یک هویت و واقعیت تاریخی غیرقابل انکار است

آرنا نیوز :: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان “این نیرو تمام تحرکات در خلیج فارس را به‌صورت کامل رصدمی‌کند” گفت: نیروی دریایی سپاه با هرگونه حرکت‌های تحریک‌آمیز که زمینه‌ساز نادیده گرفتن حقوق ملت ایران باشد قاطعانه برخورد می‌کند.

به گزارش سرویس سیاسی آرنا ، سردار رمضان زیراهی با تبریک روز ملی خلیج فارس، این آبراه استراتژیک را بسیار مهم و تأثیرگذار در بخش‌های مختلف دانست و اظهار داشت: نام باشکوه خلیج فارس یک هویت و واقعیت تاریخی غیرقابل انکار است.

وی از رصد شبانه‌روزی در خلیج فارس خبر داد و تصریح کرد: چشمان تیزبین پاسداران انقلاب اسلامی در نیروی دریایی سپاه تمام تحرکات در خلیج فارس را لحظه به لحظه به‌صورت کامل رصد می‌کنند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امنیت پایدار خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و تأکید کرد: نیروی توانمند دریایی سپاه، مقتدرانه و باافتخار در حال انجام مأموریت‌های محوله خود در تأمین امنیت پایدار خلیج فارس است.

سردار زیراهی با بیان اینکه سپاه پاسداران یک نهاد انقلابی و مردمی است اضافه کرد: سپاه پاسداران هم به نیازهای انقلاب اسلامی پاسخ می‌دهد و هم اینکه برای رسیدگی به مشکلات مردم یاور و پشتیبان آنان است.

وی با ابراز اینکه نیروی دریایی سپاه پاسداران هیچ‌گونه اقدامات تحریک‌آمیز نداشته و ندارد تأکید کرد: نیروی دریایی سپاه با هرگونه اقدام و حرکت‌های تحریک‌آمیز که زمینه‌ساز نادیده گرفتن حق و حقوق ملت ایران باشد قاطعانه برخورد می‌کند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، جایگاه استان بوشهر در عرصه خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و گفت: استان بوشهر با داشتن مرز طولانی دریایی با خلیج فارس و با داشتن ویژگی‌های دریانوردی و دفاعی نقطه استراتژیک خلیج فارس محسوب می‌شود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا