سیاست

امیر سیاری: امنیت کشور و ملت در آسمان، دریا و زمین کاملا تأمین است

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: امروز ارتش همه نیاز‌ها و محصولات مورد نیاز خود را داخلی می‌سازد و تولید می‌کند و به مردم اطمینان می‌دهیم که امنیت کشور و ملت در آسمان، دریا و زمین کاملا تأمین است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، در ادامه سلسله پیگیری‌های به عمل آمده توسط مسئولین ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص وضعیت کسری اعتبارات سال ۹۸ و همچنین انتظارات و مشکلات موجود در لایحه سال ۱۳۹۹ ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش به دعوت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شواری اسلامی در جلسه حضور یافت.
در این جلسه که با حضور مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی انجام شد، امیر دریادار سیاری با اشاره به مشکلات فراروی ارتش گفت: اراده وایمان قوی کارکنان در مواجهه با مشکلات اعتباری همواره پیروز میدان بوده است.
وی با اشاره به فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر حفظ امنیت مرز‌ها و آمادگی مقابله با دشمن توسط نیرو‌های مسلح افزود: نیرو‌های مسلح باید آماده مقابله با هر نوع فتنه‌ای باشند و خود را آماده نگهدارند.
رییس ستاد ارتش تصریح کرد: مطابق قانون اساسی، ارتش حافظ استقلال و تمامیت ارضی کشور است و مأموریت‌های گسترده‌ای بر عهده دارد و از زمین، دریا، آسمان کشور شبانه روز مراقبت می‌کند، بنابراین ارتش همه جای کشور حضور دارد. امیر دریادار سیاری گفت: اشراف کامل نیرو‌های هوایی بر همه تهدیدات آسمان، حضور در همه آب‌ها و دریا‌هایی که منافع جمهوری اسلامی در آن قرار دارد و پوشش کامل خاک جمهوری اسلامی و مراقبت بر تمامی تهدیدات احتمالی از مأموریت‌های موفق ارتش جمهوری اسلامی است. ضرورت دارد توجه ویژه به بودجه ارتش شود تا در انجام مأموریت‌ها موفق‌تر عمل کند.
معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: امروز ارتش همه نیاز‌ها و محصولات مورد نیاز خود را داخلی می‌سازد و تولید می‌کند و به مردم اطمینان می‌دهیم که امنیت کشور و ملت در آسمان، دریا و زمین کاملا تأمین است.
امیر دریادار سیاری، وضعیت واگذاری اعتبارات نه ماهه اول سال جاری و چگونگی مدیریت بر منابع سه ماهه چهارم سال ۹۸ و نیز موضوعات طرح شده در لایحه بودجه سال ۹۹ را برای اعضا کمیسیون و سایر مدعوین به صورت تکمیلی ارائه کرد. همچنین اعضاء کمیسیون و مدیران سازمان برنامه و بودجه قول مساعدت حداکثری در جهت رفع مشکلات ارتش را برای سال‌های آینده اعلام کردند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا