×

منوی اصلی

.....

true
true

سرخط اخبار

true
    امروز  چهارشنبه - ۹ بهمن - ۱۳۹۸  
false
true
فاطمه سعیدی: مردم به نمایندگان زن اعتماد بیشتری دارند

یکی از اعضای فراکسیون امید گفت: زنان مجلس تمام توان خود را برای انجام کارها به کار گرفتند و امیدوارم مجلس آینده مجلسی در رأس امور باشد.

فاطمه سعیدی از نمایندگان مجلس دهم پس از ثبت‌نام برای انتخابات مجلس، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم در دور قبل به ما اعتماد کردند و اکنون بر پایه همان طرح اعتماد و تعهدی که داریم، تصمیم گرفتم در انتخابات دور یازدهم نیز کاندیدا شوم.

عضو فراکسیون زنان شورای اسلامی گفت: مسئولیت نماینده‌های زن بیشتر از نماینده‌های مرد در مجلس است. ما باید نشان دهیم که زنان چه توانایی‌هایی دارند و اگر زمینه برای آنها مهیا باشد، قابلیت‌های بسیاری را می‌توانند از خود بروز دهند. به همین جهت فکر می‌کنم مسئولیت ما بیشتر از نمایندگان مرد است. ضمن آنکه برخی از نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که مردم به نمایندگان زن بیشتر از نمایندگان مرد می‌توانند اعتماد کنند. امیدوارم در مجلس یازدهم تعداد زنان بیشتر از ۱۷ نفر باشد.

سعیدی در خصوص عملکرد مجلس دهم گفت: ما در این مجلس تمام توان خود را به کار گرفتیم تا از تعهدی که مردم تهران بر دوش ما گذاشتند بر بیاییم. نقدهایی که برای مجلس دهم مطرح می‌کنند را قبول داریم و مردم حق دارند به این مجلس انتقاد کنند.

وی تصریح کرد: من نمی‌گویم که تمام تکالیف خود را ۱۰۰ درصد انجام دادیم اما زنان مجلس تمام توان خود را برای انجام کارها به کار گرفتند و امیدوارم مجلس آینده مجلسی در رأس امور باشد.

false
false
false
true

دیدگاه بگذارید


true