اقتصاد

فروش لیموترش و لیموشیرین بالاتر از ٢٠ هزارتومان ممنوع شد

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: فروش لیموترش و لیموشیرین در میدان مرکزی میوه و تره بار به قیمت بالاتر از ١٥ هزارتومان و در خرده فروشی‌ها بالاتر از ١٨ تا ٢٠هزار تومان ممنوع است

آرنا نیوز :: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: فروش لیموترش و لیموشیرین در میدان مرکزی میوه و تره بار به قیمت بالاتر از ١٥ هزارتومان و در خرده فروشی‌ها بالاتر از ١٨ تا ٢٠هزار تومان ممنوع است.

به گزارش سرویس اقتصاد آرنا ، اسدالله کارگر با بیان اینکه لیموترش آبگیری جنوب در حال عرضه به بازار است اما هنوز عرضه آن انبوه نیست، گفت: طی ١٠ تا ١٥ روز آینده عرضه این محصول انبوه می‌شود و قیمت لیموترش در بازار کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه فصل لیموترش سنگی نیز رو به پایان است، افزود: فروش لیموترش و لیموشیرین در میدان مرکزی میوه و تره بار به قیمت بالاتر از ١٥ هزارتومان و در مراکز خرده فروشی به قیمت بالاتر از ١٨ تا ٢٠ هزارتومان ممنوع است و اگر فروشندگان این محصولات را به نرخ‌های بالاتر بفروشند تخلف انجام داده‌اند و تعزیرات با آنان برخورد می‌کند.

کارگر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ثبات قیمت موز طی هفته‌های گذشته، قیمت این میوه را بین ١٢ تا ١٦ هزارتومان اعلام کرد و افزود: در حال حاضر عرضه میوه‌های تابستانه به بازار آغاز شده و این میوه‌ها در حال جایگزینی با میوه‌هایی مانند سیب وپرتقال هستند.

به گفته کارگر طالبی و ملون وارد بازار شده و طی حدود دو هفته دیگر هلو نیز وارد بازار می‌شود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا