اقتصاد

تغییرات قیمت پراید اسفند ۹۸ تا الان

از اسفند سال گذشته تا اواخر فروردین ماه انواع مدل‌های پراید افزایش قیمت قابل توجه‌ای داشتند و این افزایش قیمت‌ها تا امروز ادامه داشته است.

به گزارش آرنا ، از اسفند سال گذشته تا اواخر فروردین ماه انواع مدل‌های پراید افزایش قیمت قابل توجه‌ای داشتند و این افزایش قیمت‌ها تا امروز ادامه داشته است.

قیمت انواع مختلف پراید طی یک ماه گذشته نوسانات زیادی داشته است به گونه‌ای که قیمت پراید ۱۱۱ در اواخر اسفند ماه سال گذشته به قیمت ۶۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شده است اما در اواخر فروردین ماه این خودرو با افزایش ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی به قیمت ۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فایل شد اما افزایش قیمت پراید همین جا متوقف نشد و طی یک هفته گذشته این خودرو با افزایش یک میلیون تومانی به قیمت ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید.

سایر انواع مدل‌های این خودرو نیز افزایش قیمت داشته اند و مدل ۱۳۱ این خودرو که در اواخر اسفند ماه نزدیک به ۶۰ میلیون تومان قیمت داشت اواخر فروردین ماه با افزایش ۵ میلیون تومانی به قیمت ۶۵ میلیون تومان رسید و افزایش قیمت آن تا امروز ادامه پیدا کرده است و قیمت این خودرو امروز به ۶۶ میلیون تومان رسیده است.

سایپا ۱۵۱ نیز طی یک ماه اخیر افزایش قیمت قابل توجه ای داشته است و این خودرو امروز به قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. فعالان بازار می‌گویند هر چند قیمت‌ها روندی افزایشی دارند اما بازار با رکودی قابل توجه روبروست و خرید و فروش چندانی در بازار صورت نمی‌گیرد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا