اقتصاد
موضوعات داغ

مهلت ثبت نام برای وام یک میلیون تومانی تمدید شد

سرپرستانی که سیم کارت ندارند، تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه فرصت ارسال کد ملی خود را دارند که اگر افراد از هشتم تا هجدهم اردیبهشت ماه پیامک ارسال کنند، اواخر ماه رمضان، وام را دریافت خواهند کرد

به گزارش آرنا ، سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا با بیان اینکه زمان دریافت وام یک میلیون تومانی تمدید شد و برای ۷۰۰ هزار سرپرست خانوار سیم‌کارت رایگان صادر شده است، گفت: اگر افراد از ۸ تا ۱۸ اردیبهشت ماه پیامک ارسال کنند، اواخر ماه رمضان وام را دریافت می کنند.

حسین میرزایی، اظهار داشت: از قبل هم اعلام کرده بودیم که سرپرستان خانواری که تا ۳۱ فروردین کد ملی خود را پیامک کنند، روز چهارم اردیبهشت وام مربوط به دوره کرونا را دریافت می‌کنند. همچنین سرپرستانی که تا فردا هفتم اردیبهشت ماه، پیامک ارسال کنند، روز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، وام خود را دریافت خواهند کرد.

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونا افزود: همچنین سرپرستانی که سیم کارت ندارند، تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه فرصت ارسال کد ملی خود را دارند که اگر افراد از هشتم تا هجدهم اردیبهشت ماه پیامک ارسال کنند، اواخر ماه رمضان، وام را دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: از ۲.۵ میلیون سرپرست خانواری که سیم کارت به نامشان نبود با همکاری وزارت ارتباطات، شرکت ملی پست و اپراتورها به صورت غیرحضوری برای ۷۰۰ هزار سرپرست سیم کارت رایگان صادر شد.

میرزایی یادآور شد: مطابق با ابلاغ ستاد اقتصادی دولت، مبنای ساختار خانواده، ساختار خانواده در انتهای فروردین ۹۹ است و تغییرات ساختار خانواده از پایان فروردین ماه به بعد اعمال نمی‌شود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا