فرهنگ و هنر

ادامه سریال «وارش» در سیستان یا گیلان؟

سازمان صداوسیما برای ادامه این سریال تمایل داشت اما فعلا ایده و طرحی که بتوان آن را اجرایی کرد به دستمان نرسیده است

آرنا نیوز :: کارگردان سریال «وارش» گفت: قصه ای که در زمان قبل از ورود به شمال و داستانی که در سیستان می گذشت، برای مخاطب جذابیت بیشتری داشت و اگر قرار باشد فصل بعدی را بسازیم قصه را از سیستان شروع می‌کنیم.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر آرنا ، «احمد کاوری» کارگردان سریال «وارش»، درباره تولید این سریال در فصل‌های بعدی گفت: در حال حاضر متنی برای ادامه این سریال نوشته نشده است.

• به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام آرنانیوز بپیوندید …  ⇒

وی ادامه داد: سازمان صداوسیما برای ادامه این سریال تمایل داشت اما فعلا ایده و طرحی که بتوان آن را اجرایی کرد به دستمان نرسیده است.

این کارگردان در پاسخ به اینکه قصه فصل بعدی «وارش» در چه فضایی است؟، بیان داشت: فکر می‌کنم قصه‌ای که در زمان قبل از ورود به شمال و داستانی که در سیستان می‌گذشت، برای مخاطب جذابیت بیشتری داشت و اگر قرار باشد فصل بعدی را بسازیم قصه را از سیستان شروع می کنیم و با شخصیت هایی مثل یارمحمد که یکی از کاراکترهای دوست داشتنی مخاطبین بود پیش می رویم.

سریال «وارش» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید و بازی بهنام تشکر، علیرضا کمالی ‌نژاد، ساناز سماواتی، نسرین بابایی، الهام طهموری، علیرضا جلالی تبار و … سال گذشته از شبکه سه پخش شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا