حوادث

پایان گروگان گیری ۶ ماهه در خراسان شمالی

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از پیدایش دختر ۲۰ ساله که ۶ ماه پیش توسط فردی به گروگان گرفته شده بود، خبر داد.

به گزارش سرویس حوادث ایرنا، به نقل از خبرنگار خبرگزاری پلیس، سردار سعید مطهری زاده اظهار کرد: حدود ۶ ماه پیش یکی از اهالی روستای قاضی شهرستان مانه و سملقان به پاسگاه مراجعه و از دزیده شدن دختر ۲۰ ساله شان خبر دادند که بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پاسگاه اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را آغاز کردند، افزود: متاسفانه علی‌رغم تلاش مستمر و بی‌وقفه ماموران دختر ربوده شده را پیدا نکردند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان این که در این مدت به صورت مداوم پیگیری‌های انتظامی و قضائی انجام می شد اضافه کرد: نهایتا ماموران با رصدهای اطلاعاتی خود دریافتند که این دختر مدتی را در تهران و پس از آن در شهرستان شیروان نگهداری می‌شد که همین موضوع باعث شد تا اقدامات اطلاعاتی با جدیت بیش‌تری دنبال شود.

وی ادامه داد: روز گذشته فرد گروگان‌گرفته‌شده از فرصت کوتاهی که در اختیار داشته استفاده کرده و توسط گوشی تلفن همراه گروگان‌گیر، به خانواده‌اش محل نگهداری خود را اطلاع می‌دهد.

سردار مطهری زاده گفت: نهایتا با سرعت عمل ماموران محل مورد نظر شناسایی و گروگان بعد از ۶ ماه زندانی بودن در چنگال این فرد شیطان صفت آزاد و به آغوش خانواده برمی‌گردد.

وی با بیان این که متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد خاطر نشان کرد: متهم با ترفند دعوت به بازیگری برای فیلم‌های سینمایی این دختر را اغفال و در نهایت وی را به گروگان گرفته بود.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا