حوادث

خوردن دوست دوران کودکی برای فرار از گرسنگی

الکسی گورولنکو به‌همراه ۳ نفر از دوستانش برای یک سفر ماهی‌گیری به جنگلی انبوه در سیبری رفتند؛ اما این سفر آن‌طور که تصور می‌کردند، پیش نرفت و به‌دلیل پرت‌شدن خودرویشان به رودخانه...

آرنا نیوز ::‌ در تابستان ۲۰۱۲ الکسی گورولنکو، ۴۶ساله به‌همراه ۳ نفر از دوستانش به نام‌های ویکتور کوماروف، آندری کوروچکین و عبدالله‌اف برای یک سفر ماهی‌گیری به جنگلی انبوه در سیبری رفتند؛ اما این سفر آن‌طور که تصور می‌کردند، پیش نرفت و به‌دلیل پرت‌شدن خودرویشان به رودخانه در جنگل سرگردان شدند.

به گزارش سرویس حوادث آرنا، آن‌ها با اندک آذوقه‌ای که داشتند در جنگل به راه افتادند تا این‌که هرچه داشتند تمام شد و در این زمان بود که ناگهان یکی از آن‌ها به نام ویکتور کوماروف ناپدید شد. ۳ نفر باقی‌مانده به راهشان ادامه دادند تا این‌که چند روز بعد، الکسی تصمیم هولناکی گرفت.

او به دوست دوران کودکی‌اش یعنی آندره حمله کرد و او را به‌قتل رساند و جسدش را تکه‌تکه کرد و به‌همراه عبدالله‌اف وی را خوردند. بعد از این اقدام، آن‌ها توانستند خود را نجات دهند و از جنگل بیرون بیایند.

اما مدتی که از ناپدیدشدن آندره گذشت، خانواده‌اش برای پیداکردنش به پلیس مراجعه کردند و تحقیقات برای یافتن سرنوشت او آغاز شد. ماموران به سراغ دوستان آندری رفتند که با وی در جنگل بودند و آن‌ها در ابتدا وانمود کردند که از او خبری ندارند، اما بالاخره در بازجویی‌های پلیسی لب به اعتراف گشودند.

عبدالله‌اف به پلیس گفت که یکی از دوستانشان به نام ویکتور در میان درختان گم شد و او و الکسی برای فرار از گرسنگی آندره را خوردند.

الکسی نیز اعتراف کرد که آندره را به‌قتل رسانده و بعد او را خورده است. با این اعترافات، از آن‌جا که در قوانین روسیه قانونی علیه آدم‌خواری وجود ندارد، عبدالله‌اف مجازات نشد، اما الکسی در سال ۲۰۱۴ محاکمه و به ۱۲ سال زندان محکوم شد. با این حال وی در آخرین جلسه دادگاه حاضر نشد و فرار کرد.

الکسی از آن زمان تحت تعقیب بود تا این‌که سرانجام بعد از ۱۰ سال، کارآگاهان بخش جست‌وجوی سرویس فدرال روسیه در منطقه ساراتوف، در یک عملیات برنامه‌ریزی‌شده، زمانی که الکسی می‌خواست با یکی از اقوام خود در روستای ارمیوکا ملاقات کند، او را دستگیر کردند. اکنون الکسی در زندان است و در انتظار محاکمه به سر می‌برد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا