حوادث

دختر 6 ساله از مقابل مسجد ربوده شد

زن ناشناس که با انگیزه سرقت و اخاذی ۵۰ میلیونی، دختری شش ساله را از مقابل مسجدی ربوده بود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

به گزارش آرنا :: ظهر یکشنبه زن میانسالی سراسیمه از شبستان مسجدی در خیابان خراسان بیرون آمد و سراغ نوه شش ساله‌اش را از خادم مسجد و نمازگزاران گرفت اما هیچ ردی از این دختر در دست نبود، به همین خاطر با پلیس تماس گرفت و برای یافتن نوه‌ اش درخواست کمک کرد.

چند دقیقه بعد گشت پلیس مقابل مسجد توقف کرد و ماموران تحقیقات برای یافتن دختر شش ساله را آغاز کردند، زن میانسال در تحقیقات گفت: همراه نوه دختری‌ام برای نماز ظهر به مسجد آمدم، در حال خواندن نماز نوه‌ام هم کنارم بود، وقتی نماز تمام شد، متوجه ناپدید شدن نوه‌ام و کیفم شدم. اطراف مسجد را جست‌وجو کردیم اما از او خبری نبود.

ماموران به بررسی دوربین‌ های مداربسته اطراف مسجد پرداخته و متوجه شدند، دختر بچه بعد از خروج از مسجد توسط زنی ربوده شده است، این زن در ادامه در تماس با خانواده این کودک درخواست ۵۰ میلیون تومان پول کرد، داخل کیف مادربزرگ کارت بانکی و رمز آن قرار داشت که زن کودک‌ ربا شماره این کارت را برای واریز پول اعلام کرده بود.

سرهنگ امیر هوشنگ امیری، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران در اینباره گفت: با پیگیری و اقدامات فنی پلیسی در کمتر از ۲۰دقیقه مشخص شد فرد رباینده در محدوده شهرری حضور دارد، متهم که پلیس را در یک‌قدمی خود می‌دید، دختربچه را در محلی رها و فرار می‌کند و کودک در کمال صحت و سلامت به آغوش گرم خانواده برگرداننده شد.

وی ادامه داد: با بررسی‌ های پلیسی مشخص شد زن سارق ابتدا به بهانه‌های غذای نذری کودک شش ساله را فریب و سپس با نافرجام ماندن نقشه‌اش، طلاهای کودک و مقداری پول داخل کیف را سرقت کرده و گریخته است، تلاش برای دستگیری متهم ادامه دارد و پرونده برای بررسی تخصصی به اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران ارسال شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا