حوادث
موضوعات داغ

روایت ماجرای پنچر شدن آمبولانس و فوت سوزناک درسا!

عامل پنچر کردن آمبولانس با دستور قضایی شناسایی و دستگیر شد و رسیدگی به این پرونده با شکایت پدر و مادر درسا نثاری در جریان قضایی قرار دارد.

به گزارش آرنا :: درسا فرزند اول پدر و مادری جوان است که حالا در سوگ دردانه خود سیاه پوش هستند، این پدر و مادر جوان ماجرای روز حادثه را تعریف کردند.

مادر درسا گفت: «فرزندم به بیماری مادرزادی دیستروفی عضلانی مبتلا بود و در روند درمان او را نزد پزشکی بردیم که در خیابان عباس آباد مطب داشت، وقتی برای اولین بار نزد پزشک مراجعه کردیم بدون اعتنا به پرونده پزشکی درسا در مطب اقدام به ساکشن ریه دخترم کرد که بعد از آن گلوی درسا عفونت شدید کرد و تب خیلی بالایی هم داشت.

اولین مراجعه ما به مطب روز شنبه بود، بعد از آن وقتی حال بچه بد شد دوباره او را نزد همان پزشک بردیم و این بار مقداری داروی تقویتی به درسا داد و حال دخترم کمی بهتر شد.»
صحبت به روز حادثه که می رسد، اشک و بغض به پدر و مادر درسا امان نمی دهد، داغ دختر کوچکی که تا همین یک هفته قبل در آغوش آنها بود و حالا جای خنده و شیرین زبانی اش در خانه خالی است، گویی به قلب این زوج جوان چنگ می زند.

مادر درسا در میان هق هق هایش می گوید:«روز حادثه باز هم درسا را به مطب همان پزشک بردیم، دوباره به او سرم وصل کرد اما من در یک لحظه دیدم که لب های فرزندم کبود شد، صورتش از تب داغ بود و نفس نمی کشید، با نگرانی پزشک را صدا زدم و او از من خواست برای دخترم آمپولی تهیه کنم.

این دکتر حتی دستیاری نداشت که در تزریق آمپول کمکش کند، من را چند بار برای تهیه اقلام مختلف دارو به داروخانه فرستاد و من هم به شدت مضطرب بودم و با گریه و بیقراری هر بار به داروخانه می رفتم، انگار اصلا فکرم درست کار نمی کرد که در نهایت متصدی داروخانه که متوجه ماجرا شده بود اورژانس را خبر کرد.»

مادر درسا در ادامه می گوید: « آمبولانس خیلی زود از راه رسید و تکنسین اورژانس دخترم را احیا کرد، ضربان قلب او برگشت و نفسش بالا آمد، خیلی خوشحال بودم و می خواستند دخترم را وارد آمبولانس کنند که راننده اطلاع داد آمبولانس پنچر شده است.

تا رسیدن آمبولانس بعدی حدود بیست دقیقه طول کشید و در این فاصله دخترم از دستمان رفت، با اینکه به ما گفتند اگر با همان آمبولانس اول و به سرعت او به بیمارستان منتقل می شد، حتما زنده می ماند.»

شکایت از 3 نفر در جریان فوت درسا دو ساله

پدر درسا در توضیح شکایت خود می گوید: «از پزشکی که ریه های دخترم را در مطب ساکشن کرد شکایت دارم چون اقدامات او حال فرزندم را حاد کرد، همچنین از فردی که آمبولانس را پنچر کرد هم شکایت کرده ایم، از راننده آمبولانس هم به خاطر اینکه ماشین را رها کرد شاکی هستم.»
پدر درسا در آخر گفت: «بعد از فوت دخترم چون نمی خواهم بعد از این باز هم درساهای دیگری به این سرنوشت دچار شوند، برای همین پیگیری قضایی را انجام خواهم داد.»


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا